Gorąca 20 Premiera: James Arthur - Say You Won't Let Go zapowiedzią nowej płyty!

i

Autor: Fot. okładka singla James Arthur zapowiada nową płytę

Gorąca 20 Premiera: James Arthur - Say You Won't Let Go zapowiedzią nowej płyty!

2016-09-21 11:34

James Arthur z utworem Say You Won't Let Go premierowo w Gorącej 20! Muzyczna nowość 2016, zwiastująca nadchodzący album wokalisty już 21 września zadebiutuje na antenie Radia ESKA. Gorąca premiera zaraz po godzinie 18:00!

James Arthur w środę wieczorem zadebiutuje w Gorącej 20 z utworem będącym pierwszą zapowiedzią nowego albumu. 21 września w G20 usłyszycie utwór zatytułowany Say You Won't Let Go. Czy ta kompozycja przypadnie do gustu słuchaczom i na dłużej zagości w najgorętszej liście przebojów Radia ESKA? Słuchajcie Gorącej 20 w Radiu ESKA, od poniedziałku do piątku od godz. 18:00. Pamiętajcie, że Puoteck w tym tygodniu za wasze głosy rozdaje bilety na koncert The Vamps.

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

James Arthur w G20

James Arthur to ulubieniec polskiej publiczności. W naszym kraju brytyjski wokalista zdobył rzesze fanów po premierze swojego debiutanckiego albumu zatytułowanego James Arthur. Krążek pokrył się w Polsce platyną. Jednak fani na nowe wydawnictwo od swojego idola czekają już trzy lata. Po długim oczekiwaniu James Arthur opublikował zupełnie nowy utwór, który jest pierwszym zwiastunem nadchodzącej płyty. Utwór Say You Won't Let Go miał swoją premierę 9 września. Do piosenki powstał też czarno-biały klip, który genialnie komponuje się z piękną muzyką. Jak Wam się podoba?