J Balvin w klipie do Ginza

i

Autor: fot. YouTube/jbalvinVEVO Gorąca 20 Premiera: J Balvin - Ginza

Gorąca 20 Premiera: J Balvin - Ginza

2015-11-02 17:04

J Balvin - Ginza, to premiera w liście przebojów Radia ESKA. Ten kawałek po raz pierwszy usłyszycie w poniedziałek, 2 listopada po godzinie 18:00. Teledysk do obejrzenia już teraz na Eska.pl. 

Ginza, to tytuł piosenki, która wybrzmi już dziś, 2.11.2015 po raz pierwszy w Gorącej 20 Radia ESKA. Jej autorem jest J. Balvin. Premiera w Liście Hitów Eski, znajdzie się na czwartym studyjnym albumie kolumbijskiego wokalisty. Wcześniej J Balvin pojawiał się  u boku takich artystów, jak: Inna, Prince Royce,  Jay Sean, Pitbull, Nicky Jam czy Enrique Iglesias. Artysta ma szanse znaleźć się w gronie 20. najpopularniejszych hitów w Polsce. A wszystko to za sprawą Waszych głosów!

Kim jest J Balvin?

Jose Alvaro Osorio Balvin, czyli J Balvin! Pochodzi z Kolumbii, aktywny muzycznie jest od 2004 roku, a najlepiej się czuje w klimatach latynoskiego popu. Swoją karierę rozpoczął w wieku 17 lat. Przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie studiował w języku angielskim. Artysta rozwinął się dając koncerty w lokalnych klubach. W 2012 roku ukazał się jego debiutancki mixtape, który odniósł sukces w jego rodzinnej Kolumbii.

To jedna z czołowych gwiazd na hiszpańskim, rumuńskim i brazylijskim rynku muzycznym. Hity, w których pojawia się J Balvin osiągają zazwyczaj wielki sukces! Teledysk do ostatniego singla muzyka - „Ginza” w trzy miesiące od premiery ma ponad 200 milionów odsłon w serwisie YouTube. Reżyserem tego obrazu jest Juan Pablo Valencia. Za tekst piosenki odpowiadają: Alejandro Ramírez Suarez, Rene David Cano Rios, Salomon Villada Hoyos and Carlos Alejandro Patino Gomez.

J Balvin - Ginza: dziś, 2 listopada 2015 roku pojawi się po raz pierwszy po godzinie 18.00 w Gorącej 20 Radia ESKA. Czy piosenka szybko trafi do grona najpopularniejszych hitów w Polsce? Wszystko zależy od Waszych głosów!

Gorąca 20 - zagłosuj na swoje ulubione hity!

 

RW