Gorąca 20 Premiera: ItaloBrothers - Sleep When We're Dead. Hit na Sylwestra 2015!

2015-12-03 16:34
ItaloBrothers w teledysku
Autor: fot. YouTube/Zooland.TV Gorąca 20 Premiera: ItaloBrothers - Sleep When We're Dead. Hit na Sylwestra 2015!

ItaloBrothers - Sleep When We're Dead: w czwartek, 3 grudnia 2015 roku przygotowujemy się do Sylwestra! A to za sprawą kolejnej premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowy przebój niemieckiej grupy muzycznej wybrzmi po raz w Esce pierwszy dziś po godzinie 18:00! Na ESKA.pl mamy dla Was teledysk do Sleep When We're Dead.

To już czwarta premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w tym tygodniu. Dziś, 3 grudnia 2015 roku do grona propozycji dołączy zespół ItaloBrothers z kawałkiem Sleep When We're Dead. Nowa piosenka niemieckiego projektu muzycznego ma szanse stać się jednym z hitów Sylwestra 2015Lista przebój Eski startuje tradycyjnie od godziny 18:00. W tym tygodniu Wasze głosy na hity w Gorącej 20 - nagradzane są płytami Stories Avicii'ego. 

Prezenty muzyczne na 6 grudnia 2015. Co kupić?

ItaloBrothers w Gorącej 20

Zespół ItaloBrothers tworzy trzech niemieckich producentów: Kristian Sandberg, Matthias Metten i Zacharias Adrian. Aktywni na rynku muzycznym są od 2006 roku i do tej pory wydali jeden studyjny album. Ich twórczość przywołuje nam lata, w których rządziła muzyka z gatunku "Italo-dance". Artyści w swoich kawałkach wykorzystują motywy ze znanych, kultowych nagrań. 

Sleep When We're Dead Premiera w Gorącej 20

Przy produkcji kawałka "Sleep When We're Dead" zespół ItaloBrothers skorzystał z hitu, który każdy zna! Pierwsze dźwięki dzisiejszej premiery w Gorącej 20 od razu są do poznania. Trio wykorzystało sample z utworu "Kanikuły" grupy Bum. Zresztą ocenicie to sami słuchając dzisiejszego notowania Gorącej 20 Radia ESKA. Zestawienie z najpopularniejszymi hitami w Polsce rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 18:00. 

Impreza w samochodzie? Da się! Zobaczcie teledysk do Sleep When We're Dead:

 

W Liście Przebojów Eski za Wasze głosy mamy dla Was płyty Stories Avicii’ego! Głosujcie i wygrywajcie

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze