Gorąca 20 Premiera: It Should Be Easy - Britney Spears ft. Will.i.am. Kolejny hit duetu? [AUDIO]

2014-01-06 13:13

Nowa piosenka Britney Spears z Will.i.am'em zatytułowana It Should Be Easy to nowość muzyczna w Gorącej 20 Radia ESKA. Brit po raz kolejny postawiła na duet z Will.i.am'em i razem serwują nam electrobity z najwyższej półki. Czy It Should Be Easy ma szansę stać się hitem 2014? Zapraszamy do słuchania!

Britney Spears i Will.i.am w 2014 roku mają szansę podbić listy przebojów piosenką It Should Be Easy. Nowy kawałek Brit w towarzystwie Willa debiutuje w Gorącej 20 Radia ESKA 6 stycznia 2014 roku. Co ciekawe, numer nie został wybrany na oficjalny singiel wokalistki z jej płyty Britney Jean, ale według fanów i krytyków ma szansę namieszać na rynku muzycznym.

>>> G20 - głosuj na swoje ulubione hity - tylko z nami mogą być naprawdę gorrrące!

It Should Be Easy notowane jest m.in. w Kanadzie - dzięki Radiu ESKA podobnie może stać się w Polsce. Czym chwyta nowy duet Britney Spears z Will.i.am'em? To dość mocno elektroniczny utwór, którego bity z pewnością sprawdzą się na klubowych imprezach.

Britney Spears i Will.i.am mają już na swoim koncie jeden megaprzebój - Scream & Shout królowało na rynku w 2013 roku. Czy tym razem będzie podobnie? O tym zdecydujecie Wy.