Gorąca 20 Premiera: Grzegorz Hyży - Pod wiatr || Sean Paul feat. Yolanda Be Cool - Outta Control

2016-07-11 15:13
Gorąca 20 Premiera: Grzegorz Hyży - Pod wiatr || Sean Paul feat. Yolanda Be Cool - Outta Control
Autor: fot. okładka singla Grzegorz Hyży - Pod wiatr

Grzegorz Hyży - Pod wiatr + Sean Paul feat. Yolanda Be Cool - Outta Control: premiery w Gorącej 20 Radia ESKA w poniedziałek, 11 lipca! Kliknijcie i sprawdźcie więcej >>

Grzegorz Hyży - Pod wiatr: premiera w Gorącej 20! Nowa polska piosenka wybrzmi na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Czy popularny wokalista powtórzy z nią sukces przeboju pt. Wstaję, Pusty dom lub Na chwilę? O tym zdecydują Wasze głosy! Od 11.07.2016 możecie również wspierać swoimi głosami zakręcony hit na imprezę, pod którym podpisuje się Sean Paul & Yolanda Be Cool - Outta Control. Pamiętacie, że Puoteck jak zwykle ma dla Was najnowsze płyty od najlepszych artystów! 

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Grzegorz Hyży - Pod wiatr: premiera w G20

Po zakończonej promocji debiutanckiego albumu pt. Z całych sił, Grzegorz Hyży dzieli się zupełnie nową propozycją. Utworem "Pod wiatr" zwiastuje swoją drugą w karierze płytę. O singlu wkrótce dowiecie się więcej w Hit Weekendzie w Radiu Eska! Premierowo nagranie usłyszycie dziś po godz. 18:00!

Sean Paul - Outta Control: premiera w G20

Obecnie w propozycjach do listy przebojów Radia Eska znajdziemy potencjalne hity lata 2016! Śmiało do tego grona zaliczyć możemy kawałek pt. Outta Control. Tu Sean Paul połączył siły z australijskim duetem Yolanda Be Cool. Przypomnijmy, że producenci dali się poznać za sprawą innego, równie bardzo zakręconego nagrania - We No Speak Americano! Koniecznie dopiszcie dzisiejszą premierę w G20 do swojej imprezowej playlisty, a na pewno się nie zawiedziecie. Zresztą - sprawdźcie to już teraz! 

Sean Paul feat. Yolanda Be Cool - Outta Control

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze