Gorąca 20 Premiera: Gareth Emery feat. Janet Devlin - Lost. Klubowy hit lata 2016?

2016-07-07 13:51
Gorąca 20 Premiera: Gareth Emery feat. Janet Devlin - Lost. Klubowy hit lata 2016?
Autor: fot. okładka singla premiery w G20 - Lost Gareth Emery

Gareth Emery feat. Janet Devlin - Lost: nowa propozycja do listy hitów Eski w czwartek, 7 lipca! Gwarantujemy, że ten melodyjny utwór sprawdzi się na każdej imprezie! Przekonajcie się sami już teraz - na ESKA.pl!

Gareth Emery feat. Janet Devlin - Lost: to premiera w Gorącej 20 na sam koniec tygodnia, w czwartek 7 lipca 2016 roku. W ten pochmurny dzień nowa propozycja do listy przebojów Eski z pewnością poprawi Wam humor i sprawi, że wkręcicie się w imprezowy klimat! Autorem dzisiejszej premiery w G20 jest angielski producent, który rozpoczynał swoją karierę u boku takich didżejów jak Armin van Buuren, Tiesto czy Ferry Corsten. Więcej o artyście na pewno usłyszycie na antenie Radia ESKA! Puoteck zaprasza punktualnie od godziny 18:00! W tym tygodniu do wygrania płyty Mike'a Posnera z hitem I Took A Pill In Ibiza - to wszystko oczywiście za Wasze głosy!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Gareth Emery - Lost: premiera w G20

Lost to melodyjny, klubowy kawałek, który w połączeniu ze zniewalającym wokalem irlandzkiej piosenkarki, Janet Devlin, tworzy prawdziwy wir muzycznych emocji oraz świetną mieszankę, która sprawdzi się w klubach i być może w Gorącej 20! Przypominamy, że to od Was zależy! Piosenka na singlu pojawiła się w kilku remiksach. Swoje wersje tego utworu przygotowali m.in.: Super8 & Tab, Project 46, Carl Nunes, Adam Ellis, William Black oraz legenda muzyki trance - Ferry Corsten. Angielski didżej i producent, Gareth Emery, kontynuuje tym samym promocję swojego trzeciego studyjnego albumu, który dotarł na miejsce 1. na kilkunastu listach iTunes Dance!

W teledysku do premiery w G20, utworu "Lost" bohaterkami są dwie dziewczyny, które szukają swojego szczęścia. Czy je znajdują? Przekonajcie się sami! 

 

>>> ESKA Music Awards 2016 - nominacje

RW

Najnowsze