Gorąca 20 Premiera: Fuse ODG - Thinking About You ft. Killbeatz. Wczuj się w afrykański rytm [AUDIO]

2015-01-15 16:51
Fuse ODG - Thinking About You (ft. Killbeatz)
Autor: fot. okładka singla Fuse ODG - Thinking About You (ft. Killbeatz)

Fuse ODG - Thinking About You (ft. Killbeatz) to premiera w Gorącej 20 w czwartek 15 stycznia 2015 roku. Posłuchaj kawałka inspirowanego afrykańskim brzmieniem premierowo na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18. Singiel do odsłuchania także już teraz - na ESKA.pl

Fuse ODG - Thinking About You (ft. Killbeatz) to premiera w Gorącej 20 w czwartek 15 stycznia 2015 roku. Posłuchaj tego kawałka premierowo na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18. Singiel do odsłuchania także już teraz - na ESKA.pl.

Autor Thinking About You zadebiutował w połowie 2013 roku, gdy wydał swój pierwszy singiel Antenna. Piosenka odniosła duży sukces docierając m.in. do 7. miejsca UK Singles Chart. Fuse ODG urodził się w Londynie, ale wychował w Ghanie. Do stolicy Wielkiej Brytanii wrócił jako nastolatek i tam dokończył swoją szkolną edukację. Thinking About You to już szósty singiel z płyty Tina, która ukazała się 31 października 2014 roku.

Pamiętajcie, że na ten i inne utwory w Gorącej 20 możecie głosować klikając tutaj >>> ESKA.pl/goraca20. Jeśli Waszego ulubionego kawałka nie ma na liście, możecie go zgłosić do propozycji.

Fuse ODG - Thinking About You (ft. Killbeatz)

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze