Gorąca 20 Premiera: Frenship feat. Emily Warren - Capsize

2016-08-17 14:02
Gorąca 20 Premiera: Frienship feat. Emily Warren - Capsize
Autor: fot. okładka singla Frienship feat. Emily Warren - Capsize

Frenship feat. Emily Warren - Capsize: sentymentalny kawałek to premiera w Gorącej 20! Usłyszycie ją na antenie Radia ESKA 17 sierpnia 2016 po godzinie 18:00. Taneczny teledysk do zobaczenia już teraz - na ESKA.pl!

Frenship feat. Emily Warren - Capsize: 17.08.2016 to premiera w Gorącej 20! Kawałek zadebiutuje na antenie Radia ESKA w środowym zestawieniu zaraz po godzinie 18:00. Piosenka przedstawia losy zakochanej osoby, która rozpacza po rozstaniu. Smutny tekst w połączeniu z melancholijnymi dźwiękami wprowadzi Was w nietypowy klimat. Czy się  Wam on spodoba? Pamiętajcie o tym, że Puoteck za Wasze głosy ma najnowsze płyty od najlepszych artystów! Dodatkowo wciąż macie szansę wygrać bilety na ESKA Music Awards 2016 oraz możecie zostać gwiazdą EMA 2016 <<

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Frenship - Capsize: premiera w G20

Frenship to duet DJ producencki z Los Angeles, który szykuje się na podbój Europy! Artyści singlem pt. Capsize zapowiedzieli właśnie wydanie debiutanckiej EP-ki o tym samym tytule. Ukaże się ona 2 września 2016. Gościnnie w nagraniu promującym to wydawnictwo pojawiła się Emily Warren. Wokalistka z Nowego Jorku napisała teksty piosenek dla takich artystów jak Krewella, Jessie J, Karmin czy Shawn Mendes! Z sukcesem współpracowała również z The Chainsmokers przy hicie Don't Let Me Down i Until You Were Gone. Frenship zapowiedzieli również dwumiesięczną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, na których zaprezentuje swoje sety.

Capsize: w miesiąc od daty wydania zostało odtworzone 18 milionów razy w platformie Spotify! Odpalcie kolejne notowanie listy hitów tradycyjnie od godziny 18:00! Już teraz zobaczcie taneczny choć przygnębiający teledysk:

 

RW

Najnowsze