Flo Rida okładka Dirty Mind

i

Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Flo Rida feat. Sam Martin - Dirty Mind

Gorąca 20 Premiera: Flo Rida feat. Sam Martin - Dirty Mind

2015-12-25 13:43

Flo Rida feat. Sam Martin - Dirty Mind: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowa piosenka Flo Ridy pojawi się po raz pierwszy w propozycjach w piątek, 25 grudnia 2015 roku. Gościnny udział w nagraniu wziął współtwórca hitów Dangerous i Lovers On The Sun Davida Guetty, Sam Martin! Lista przebojów Eski, w której oprócz premiery usłyszycie najpopularniejsze hity w Polsce - startuje tradycyjnie o godzinie 18:00!

Lista najpopularniejszych hitów w Polsce, czyli Gorąca 20 Radia ESKA startuje codziennie - od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. W każdym notowaniu w propozycjach pojawia się nowa piosenka. Piątą premierą w tym tygodniu w G20 jest kawałek Dirty Mind - Flo Rida feat. Sam Martin. To już kolejny raz, kiedy Tramar Dillard dołączy do grona "gorących hitów" Eski. Wcześniej mogliście głosować na jego singiel pt. My House. Ostatni raz w tym tygodniu za Wasze wsparcie w ramach listy hitów w Esce - macie szanse zgarnąć reedycje płyty Davida Guetty: Listen Again.

Dirty Mind premiera w G20

Flo Rida, czyli amerykański raper, który wielokrotnie współpracował z największymi światowymi artystami. Muzyk ma na swoim koncie cztery albumy studyjne, na których znajdziemy mnóstwo hitowych singli takich jak: "Club Can't Handle Me", "Good Feeling", czy "Wild Ones" z Sią. Niedawno Amerykanin nieoczekiwanie wydał zupełnie nowy singiel pt. "Dirty Mind". Zapowiada nim swoją piątą w dorobku płytę. Flo Rida, to także artysta, który dość często w swoich produkcjach wykorzystuje sample z innych nagrań. Niektórzy zauważyli, że w nowej piosence wykorzystany jest motyw przewodni znany z hitu "Don't You Worry Child" Swedish House Mafii! My doszukaliśmy się także podobieństwa do kawałka "Cobrastyle" Teddybears. Mało tego nowe dzieło przypomina początki kariery rapera, kiedy to zaczynał podbijać listy hitów singlem zatytułowanym "Right Round". 

Warto wspomnieć również o tym, że gościnnie w nowym singlu pojawia się Sam Martin. Wokalista zasłynął w 2015 ze współpracy z Davidem Guettą przy hitach "Dangerous" i "Lovers On The Sun". 

Flo Rida feat. Sam Martin - Dirty Mind, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w piątek, 25 grudnia 2015 roku. Piosenka jedynie za sprawą Waszych głosów ma szanse stać się wielkim przebojem. Wspierając swoje ulubione hity macie szanse zgarnąć reedycje płyty "Listen" Davida Guetty. Kolejne notowanie listy hitów Eski startuje już dziś o godzinie 18:00. 

>>Zagłosuj w G20

 

Don't You Worry Child + Cobrastyle = Dirty Mind. Finalnie wyszło to bardzo dobrze!

Dorobek Flo Ridy zamyka wydana 7 kwietnia 2015 roku EPka pt. My House. To z niej pochodzą single, na które możecie głosować w ramach Gorącej 100 Radia ESKA. Do wygrania zestawy najlepszych płyt! Sprawdźcie szczegóły

RW