zdjęcia z teledysku

i

Autor: fot. YouTube/Spinnin' Records Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Lost Frequencies - Eagle Eyes (Lucas & Steve Remix)

Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Lost Frequencies - Eagle Eyes (Lucas & Steve Remix)

2016-01-07 14:31

Felix Jaehn feat. Lost Frequencies & Linying - Eagle Eyes (Lucas & Steve Remix): premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w czwartek, 7 stycznia 2016 roku. Nowa piosenka twórcy hitu Ain't Nobody, czy Book Of Love, pojawi się w propozycjach do listy hitów Eski - zaraz po godzinie 18. Czy to wielki hit karnawału? To Wy o tym zdecydujecie. Warto, ponieważ w tym tygodniu Wasze głosy nagradzamy płytami Natalii Nykiel i Maroon 5!

Trzecia w tym tygodniu premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, to: Felix Jaehn feat. Lost Frequencies & Linying - Eagle Eyes (Lucas & Steve Remix). Jest to nowa piosenka niemieckiego producenta, który zasłynął z hitu Book of Love, Ain't Nobody (Loves Me Better), czy m.in. remiksu przeboju Cheerleader. Utwór pojawi się po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów Eski, 7 stycznia 2016. Czy szybko dołączy do grona 20. najpopularniejszych hitów w Polsce? To zależy tylko i wyłącznie od Waszych głosów! Gorąca 20 Radia ESKA startuje o godzinie 18:00!

Felix Jaehn w G20

Felix Jaehn jako dziecko rozpoczął naukę w szkole muzycznej. Mając 16 lat przeprowadził się do Londynu, gdzie rozpoczął treningi DJskie w londyńskim koledżu. Młody producent z Niemiec dostał możliwość zremiksowania utworu "Cheerleader" i nikt nie spodziewał się, że zrobi on taką furorę. Muzyk urodzony w Hamburgu zasłynął również z solowych hitów takich jak: "Ain't Nobody" i "Book Of Love" - bardzo szybko dały mu one międzynarodową renomę. 

Jest to także jeden z przedstawicieli gatunku muzycznego Tropical House.

Eagle Eyes: Premiera w G20

Felix Jaehn zaprosił do swojego nowego dzieła belgijskiego producenta, którego znacie pod pseudonimem Lost Frequencies. Efektem ich współpracy jest utwór "Eagle Eyes", ostatecznie zremiksowane przez holenderskie duo Lucas & Steve.

Felix Jaehn feat. Lost Frequencies & Linying - Eagle Eyes (Lucas & Steve Remix), to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, w czwartek, 7 stycznia. Poniżej prezentujemy wideo z tekstem do potencjalnego hitu karnawału 2016!

 

Jeśli podoba się Wam nowa propozycja i chcielibyście słuchać jej częściej, nie zapomnijcie zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. Wasze wsparcie na Eskowe hity nagradzamy w tym tygodniu płytami Natalii Nykiel i Maroon 5.

RW