Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?

2016-07-25 19:07
Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?
Autor: fot. mat. prasowe Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w poniedziałkowym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy singiel od niemieckiego producenta usłyszycie 25 lipca po godzinie 18:00. Zdecydowanie, to jedna z najbardziej energetyzujących propozycji lata 2016!

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w Gorącej 20 w poniedziałek, 25 lipca! Bujający i energetyzujący kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. To kolejna w karierze piosenka niemieckiego didżeja, którego znacie chociażby z hitu pt. Ain't Nobody (Loves Me Better) z Jasmine Thompson. Czyżby kolejna, z którą osiągnie ogromny sukces? O tym zdecydują Wasze głosy, za które w tym tygodniu macie szansę zgarnąć najnowsze płyty i bilety na Polish Hip-Hop Festival! Na zestawienie 20. najlepszych hitów zaprasza Michał Celeda! W dzisiejszym notowaniu G20 poznacie gwiazdy lineup ESKA Music Awards 2016!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Felix Jaehn - Bonfire: premiera w Gorącej 20

Felix Jaehn czyli artysta, którego znają wszyscy fani muzyki house na całym świecie. 22-letni didżej i producent z Hamburga rozgłos zyskał dzięki remiksowi przeboju "Cheerleader". Ma też na swoim koncie także inne przeboje np. Ain't Nobody Loves Me Better czy Book Of Love. Felix wystąpił także na wielu prestiżowych festiwalach, w tym m.in: Ultra Music Festival 2016, Daydream Festival 2015 czy Lollapalooza Berlin 2015. Niedawno pojawił się w Gdańsku, jako support koncertu Avicii w Polsce.

Bonfire to najnowsza piosenka Felixa Jaehna. Niemiecki producent tym razem zaprosił do współpracy artystkę, która ukrywa pod pseudonimem Alma. Tak naprawdę, to Alma Sofia Miettinen, 20-letnia, fińska wokalistka, która niedawno wydała swój debiutancki singiel pt. Karma. Ma ona niezwykle charakterystyczną barwę głosu, dzięki czemu utwór bardzo szybko zapada w pamięci. Sam kawałek, to dowód na to, że znany, niemiecki DJ zaczyna w swojej karierze tworzyć w zupełnie innym stylu. Wcześniej poznaliśmy go z nieco lżejszych brzmieniowo dźwięków. Bonfire, to zapowiedź nadchodzącego - pełnego wydawnictwa. Czy Waszym zdaniem to jeden z hitów tego lata? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem!

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire - premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Zaprasza Michał Celeda!

 

RW

Najnowsze