Gorąca 20 Premiera: Faydee - Lullaby. Twórca hitu Can't Let Go powraca!

2015-11-27 17:42

Faydee - Lullaby, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Dziś 27 listopada, nowa piosenka Austalijczyka dołączy do grona propozycji w liście przebojów Eski. Cała Polska jeszcze nie tak dawno śpiewała przebój Can't Let Go. Ciekawe czy tak również będzie w przypadku Lullaby? To Wasze głosy o tym zdecydują! Gorąca 20 startuje tradycyjnie od godziny 18:00.

Lista najpopularniejszych hitów w Polsce, czyli Gorąca 20 Radia ESKA startuje codziennie - od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. W każdym notowaniu w propozycjach pojawia się nowa piosenka. Piątą premierą w tym tygodniu w Gorącej 20 Radia ESKA jest kawałek Lullaby od Faydee. To już kolejny raz, kiedy Australijczyk dołączy do grona "gorących hitów" Eski. Ostatni raz w tym tygodniu głosując w ramach listy hitów Eski macie szanse zgarnąć płytę 25 Adele i Made In The AM od One Direction.

Faydee w Gorącej 20

Utwór "Can't Let Go" to jeden z największych hitów w historii Gorącej 20 Radia ESKA. Kawałek Australijczyka w liście hitów Eski obecny był ponad 80 razy! To właśnie za sprawą Waszych głosów ten utwór osiągnął tak dużą popularność. 

Faydee nr 1
Autor: fot. notowanie Gorącej 20 Gorąca 20 Premiera: Faydee - Lullaby. Twórca hitu Can't Let Go powraca!

Poznaliście go także za sprawą kawałka "Move On", jednak nie zdobył on większej popularności.

Lullaby nowa piosenka Faydee premierowo w G20

Fady Fatrouni, czyli Faydee - swoje piosenki zaczął pisać mając 13 lat. Obecnie ma swoim koncie blisko 20 utworów, a jeden z nich po raz pierwszy usłyszycie 27 listopada 2015 roku w Gorącej 20! Czy pełne romantyzmu nagranie pt. "Lullaby" zostanie jednym z Waszych ulubionych Eskowych hitów? O tym zdecydują Wasze głosy! A te nagradzamy w tym tygodniu płytami "25" od Adele oraz "Made In The AM" One Direction! Zagłosuj już teraz!

Teledysk do "Lullaby" nakręcony został w hotelu Thor Luxury w Turcji. 

 

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze