Gorąca 20 Premiera: Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love. Poczujcie pozytywny przypływ energii!

2016-06-29 12:56
Gorąca 20 Premiera: Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love. Poczujcie pozytywny przypływ energii!
Autor: fot. okładka singla zdjęcie okładki singla escape from love

Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love: pełna energii propozycja do listy przebojów Eski. W Gorącej 20 po raz pierwszy usłyszycie ją w środę, 29 czerwca po godzinie 18:00! Doładujcie swoje akumulatory już teraz - na ESKA.pl!

Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love: 29.06.2016 to premiera w Gorącej 20! Muzyczne małżeństwo ponownie połączyło siły i pokazało, że potrafią również współpracować w studio nagraniowym. Ich energiczny, a jednocześnie subtelny utwór wybrzmi na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Czy w tegoroczne wakacje zostanie jednym z najbardziej popularnych kawałków? O tym zdecydują Wasze głosy, za które mamy dla Was najnowsze płyty. Oprócz tego macie szansę zgarnąć specjalne gadżety od Enrique Iglesiasa!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Eva Simons - premiera w G20: Escape From Love

Eva Simons powraca z nową propozycją! Po zakończonej promocji kawałka "Bludefire" przyszedł czas na "Escape From Love". I po raz kolejny holenderska piosenkarka pokazała, że posiada głos, który idealnie pasuje do dźwięków muzyki klubowej. Nic dziwnego, że w przeszłości współpracowała z takimi artystami jak will.i.am, Afrojack czy David Guetta. I trzeba przyznać, że po raz kolejny razem ze swoim mężem, Sidneyem Samsonem, doskonale uderza w gusta fanów elektroniki. Zdecydowanie to kolejny mocny faworyt do tytułu hitu lata 2016! 

Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love: premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA w czwartek, 29 czerwca. Słuchajcie, jak zwykle od godziny 18:00!

 

RW

Najnowsze