Gorąca 20 Premiera Ellie Goulding - Still Falling For You. HIT na miarę Love Me Like You Do?!

i

Autor: fot. Bulls Ellie Goulding - Still Falling For You

Gorąca 20 Premiera: Ellie Goulding - Still Falling For You. HIT na miarę Love Me Like You Do?!

2016-08-19 18:16

Ellie Goulding - Still Falling For You: na dobre zakończenie tygodnia usłyszycie premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA! Debiut piosenki z filmu Bridget Jones 3 zaraz po godzinie 18:00! Czy to hit na miarę Love Me Like You Do? Zdecydujcie! Sonda na ESKA.pl jest do Waszej dyspozycji!

Ellie Goulding - Still Falling For You: 19 sierpnia 2016 roku to premiera w Gorącej 20! Piękny i dodający motywacji kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Utwór jest częścią ścieżki dźwiękowej do filmu Bridget Jones’s 3. Angielka tym samym może stać się absolutną liderką jeśli chodzi muzykę do kinowych produkcji. Nikomu nie trzeba przypominać, że wcześniej nagrała motyw przewodni do filmu 50 Twarzy Greya, hit pt. Love Me Like You Do. Czy i tym razem osiągnie wielki sukces? Zagłosujcie, bo Puoteck w tym tygodniu ma dla was najnowszą kompilację A State of Trance od Armina van Buurena.

Ellie Goulding - piosenka do filmu 

Still Falling For You to oficjalna piosenka z filmu Bridget Jones 3! Motyw przewodni kolejnej części opowieści o miłosnych rozterkach w życiu Bridget Jones pojawił się w sieci 19 sierpnia 2016 roku. Niedługo później, bo 15 września poznamy pełny soundtrack tej kinowej produkcji. Następnego dnia odbędzie się premiera filmu na wielkim ekranie.

Ellie Goulding - Still Falling For You: Premiera w G20

Podczas, gdy wszyscy oczekiwali nowego singla z albumu Delirium, angielska wokalista stworzyła zupełnie coś nowego. Zdaniem niektórych jest to utwór, który znajdzie się także na reedycji zatytułowanej Delirium Night. Ostatecznie czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji. Od wydania swojego trzeciego studyjnego albumu, na którym znalazły się takie kawałki jak: Love Me Like You Do, On My Mind czy „Army” Angielka koncertowała na całym świecie m.in. w Polsce. Grała na ogromnych arenach i największych festiwalach takich jak Glastonbury, Coachella czy Lollapalooza.

W sieci dostępne jest jedynie audio Still Falling For You, ale wiemy, że teledysk jest już gotowy i lada dzień zostanie zaprezentowany. Singiel brzmi tak, jakby wyprodukował go Max Martin lub Shellback. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy sondę! Zdecydujcie, który filmowy utwór od Ellie Goulding podoba się Wam bardziej!

Ellie Goulding - Still Falling For You: Premiera w Gorącej 20 w piątek, 19 sierpnia. Odpalcie Radio ESKA punktualnie o godzinie 18:00 i nie przegapcie premiery potencjalnego hitu roku. Na kolejne zestawienie, jak zwykle zaprasza Puoteck!