Zdjęcia z teledysku

i

Autor: fot. YouTube/ElleKingVEVO Gorąca 20 Premiera: Elle King - Ex's & Oh's. Piosenka córki znanego aktora jako premiera w G20!

Gorąca 20 Premiera: Elle King - Ex's & Oh's. Piosenka córki znanego aktora jako premiera w G20!

2015-12-18 17:39

Elle King - Ex's & Oh's: to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w piątek, 18 grudnia. Rockowo-popowa grzałka ma szanse znaleźć się w gronie 20. najpopularniejszych hitów w Polsce? O tym zdecydują Wasze głosy, za które w tym tygodniu mamy płyty Hity na Czasie: Zima 2016. Nowa piosenka pojawi się w propozycjach do listy przebojów Eski już po godzinie 18:00!

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej najpopularniejsze hity w Polsce i codziennie nowa piosenka w propozycjach! W piątek, 18 grudnia - premierowo w liście hitów Eski usłyszycie kawałek Elle King - Ex's & Oh's. Amerykańska piosenkarka bardzo szybko napisała tekst singla. Jaki jest tego efekt? Usłyszycie dziś w Gorącej 20 Radia ESKA po godzinie 18:00, a już teraz poniżej obejrzyjcie teledysk do Ex's & Oh's.! 

Kim jest Elle King?

Elle King, a tak naprawdę Tanner Elle Schneider, amerykańska piosenkarka, pisarka tekstów i aktorka. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 16 lat. To właśnie wtedy zaczęła koncertować w Nowym Jorku używając fałszywych danych w celu uzyskania dostępu do lokalnych klubów. Na początku marca 2012 roku wydała debiutancki singiel, który ukazał się w wersji cyfrowej i winylowej. 4 miesiące później pojawił mini album pt. The Elle King EP. Dotarł on do miejsca 34. na Top Heatseekers, czyli w notowaniu przedstawiającym najlepiej sprzedające się albumy nowych, rozpoczynających karierę artystów. Tanner Elle Schneider, to córka znanego aktora - Roberta Schneidera, którego znacie z takich filmów jak „Boski żigolo” , „Mr. Deeds - Milioner z przypadku”, czy m.in. „Kevin sam w Nowym Jorku”, gdzie zagrał rolę bagażowego w hotelu.

>>Trwa głosowanie na najpopularniejsze hity 2015 roku. Sprawdź szczegóły!

Ex's & Oh's - premiera w G20

Na początku 2015 roku ukazała się płyta zatytułowana Love Stuff. To z niej pochodzi kawałek „Ex’s & Oh’s”. To rockowa piosenka, która opisuje relacje Elle King z byłymi chłopakami. Sama artystka w wywiadzie dla magazynu Billboard powiedziała - Skłamałabym, gdybym powiedziała, że to nie jest piosenka o moim chłopaku, który mnie zdenerwował. Uważam, że najlepszą muzyką jest szczera muzyka. Singiel córki znanego aktora w Kanadzie pokrył się podwójną platyną! Jego producentem jest Dave Bassett.

Elle King - Ex’s & Oh, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, w piątek, 18 grudnia.

 

Jeśli podobają się Wam te nowe propozycje i chcielibyście słuchać ich częściej, nie zapomnijcie zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. Wasze wsparcie na Eskowe hity nagradzamy w tym tygodniu płytami: Hity na Czasie Zima 2016

>>Koncerty 2016: kto wystąpi w Polsce w 2016 roku? TA lista robi wrażenie!

RW