Gorąca 20 Premiera: DNCE - Body Moves. Joe Jonas zachęca do ruszania ciałem!

i

Autor: fot. mat. prasowe DNCE - Body Moves

Gorąca 20 Premiera: DNCE - Body Moves. Joe Jonas zachęca do ruszania ciałem!

2016-10-06 15:58

DNCE - Body Moves: 6 października 2016 to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Joe Jonas wraz ze swoim zespołem zachęca nas do ruszania ciałem w rytm jego hitu. Skorzystacie? Dajcie znać na ESKA.pl!

DNCE - Body Moves: taneczna premiera w Gorącej 20! Nowa piosenka w propozycjach do listy przebojów Eski to dzieło Joe Jonasa, czyli współtwórcy rodzinnego zespołu Jonas Brothers. Tym razem młody muzyk zachęca do ruszania swoim ciałem właśnie w rytm Body Moves. Trudno tego nie robić, bo utwór jest naprawdę bardzo porywający. Czy sądzicie tak samo? Dacie znać za sprawą głosów - kliknijcie w poniższy link i zagłosujcie! Puoteck w tym tygodniu za wasze wsparcie ma płyty Shawna Mendesa z hitem Treat You Better.

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

DNCE - hity zespołu Joe Jonasa

DNCE to zespół mający na koncie dwa hity! Chodzi o Toothbrush oraz przebój Cake By The Ocean, które znacie oczywiście z anteny Eski. Pojawią się one na debiutanckim albumie, który nosić będzie tytuł DNCE. Czteroosobowa grupa otrzymała dwie nominacje MTV Europe Music Awards 2016 - w kategoriach: Najlepszy Debiut oraz Najlepszy Artysta Push. 

DNCE - premiera Body Moves

Body Moves premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA usłyszycie w czwartek, 6 października. Kawałek został wykorzystany w reklamie Victoria Secrets. Odpalcie radio punktualnie o godzinie 18:00, by nie przegapić emisji. Jeśli jednak nie możecie, to od dziś na ESKA.pl nagranie znajdziecie w tym artykule: