Gorąca 20 Premiera: DJ Antoine, autor Welcome To St. Tropez wraca z nowym hitem! [AUDIO]

i

Autor: fot. okładka singla Dj Antoine feat. Conor Maynard - Dancing in the Headlights

Gorąca 20 Premiera: DJ Antoine, autor Welcome To St. Tropez wraca z nowym hitem! [AUDIO]

2016-09-29 13:14

DJ Antoine & Conor Maynard - Dancing In The Headlights (Paolo Ortelli 2016 Radio Edit): imprezowa nowość w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA. Premiera do usłyszenia od teraz również na ESKA.pl! Czy to kolejny wielki hit szwajcarskiego producenta? Ocieniajcie >>

DJ Antoine & Conor Maynard - Dancing In The Headlights (Paolo Ortelli 2016 Radio Edit): 29 września to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Właśnie z tego względu zastanawiamy się, czy to hit na miarę pamiętnego Welcome To St. Tropez? Dacie znać głosując w ramach listy przebojów Eski. Gościnnie w nowej piosence szwajcarskiego producenta pojawia się Conor Maynard. 24-letni wokalista, który rozwinął swoją karierę w serwisie YouTube! Muzyk swego czas porównywany był do Justina Biebera! 

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

DJ Antoine - autor Welcome To St. Tropez

41-letni didżej i producent ze Szwajcarii, tak naprawdę nazywa się Antoine Konrad. W 2011 roku wydał swój największy jak do tej pory singiel pt. Welcome To St. Tropez. Kilkukrotnie dotarł z nim do miejsca 1. w Gorącej 20 spędzając w ścisłym notowaniu kilka miesięcy! Notowany był również na europejskich listach przebojów. Gościnny udział w nagraniu miał Timati i Kalenna. 

DJ Antoine nowa piosenka - Dancing In The Headlights

Nowa piosenka DJ-a Antoine to Dancing In The Headlights. Kawałek został stworzony kilka miesięcy temu, ale niedawno doczekał się odświeżonej wersji, za którą odpowiada Paolo Ortelli. Utwór w wersji oryginalnej pochodzi z płyty Provocateur.  Czy to jeszcze większy hit od Welcome To St. Tropez? Oceniajcie! Puoteck w tym tygodniu rozdaje albumy Cleo!

 

RW