Gorąca 20 Premiera: Dimitri Vegas & Like Mike feat. Ne-Yo - Higher Place. Kim są autorzy premiery?

2015-11-04 16:36
Premiera w G20!
Autor: fot. YouTube/Dimitri Vegas & Like Mike Gorąca 20 Premiera: Dimitri Vegas & Like Mike feat. Ne-Yo - Higher Place. Kim są autorzy premiery?

Dimitri Vegas & Like Mike feat. Ne-Yo - Higher Place, to środowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek pierwszy raz w Liście Przebojów Eski pojawi się 4 listopada 2015 roku, po godzinie 18:00. To Wy zdecydujecie o losach tej piosenki. Przed radiową premierą, powspominajcie wakacje oglądając teledysk do Higher Place. Możecie zrobić to już teraz na Eska.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA, to lista najpopularniejszych hitów w Polsce. Są także "gorące hity", czyli utwory w propozycjach. Codziennie do tego grona w Liście Hitów Eski dołącza nowy kawałek. Nie inaczej będzie 4 listopada! Dziś premierowo w Gorącej 20 pojawi się Higher Place. To klubowy kawałek belgijsko-greckiego duetu Dimitri Vegas & Like Mike. Producenci zaprosili do współpracy Ne-Yo. Co wyszło z tego połączenia? Poniżej obejrzycie teledysk do Higher Place, a już po godzinie 18:00 odpalcie radio, by nie przegapić premiery w Gorącej 20 Radia ESKA!

Kim jest Dimitri Vegas & Like Mike?

Dimitri Vegas & Like Mike, to duet producencki stworzony przez braci! Dimitri Thivaios i Michael Thivaios aktywni muzycznie są od 1998 roku! Pierwsze kroki na klubowej scenie stawiali w wieku 14 lat. Grali koncerty w kilku klubach w małych miejsciowościach. Dimitri Vegas postanowił opuścić swoje rodzinne miasto po to, by rozpocząć tournee po Europie. Przez długi czas żył na Majorce, po czym wyjechał na Ibizę. W 2003 roku stał się rezydentem wielu dużych klubów. Jesienią 2006 roku Dimitri powrócił do Belgii po to, by ze swoim bratem - Michael'em stworzyć duet producencki. Do tej pory DJe mają na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak: Katy B, Tara McDonald, Martin Garrix, Dada Life, Kelis, czy Ne-Yo. No i właśnie z tym ostatnim artystą Panowie mają szanse podbić Gorącą 20 Radia ESKA.

Piosenka Higher Place z gościnnym udziałem Ne-Yo, dotarła już między innymi na miejsce 1. belgijskiej listy hitów. Pojawiło się pięć oficjalnych remixów tego utworu. Jeden z nich wykonał DJ Fresh.

Dimitri Vegas & Like Mike feat. Ne-Yo - Higher Place, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, 4 listopada 2015 roku. Utwór usłyszycie po godzinie 18:00.

Przed radiową premierą obejrzyjcie przyjemny teledysk do Higher Place. 

 

Głosy na swoje ulubione hity w Gorącej 20 Radia ESKA, możecie oddawać 24/7! W tym tygodniu nagradzamy je biletami na warszawski koncert Rudimental, płytami tego zespołu i składankami Hity na czasie: Jesień 2015! Zagłosuj na Gorącą 20!

RW

Najnowsze