Gorąca 20 Premiera: Dawin - Dessert. Kim jest twórca premiery w G20?

2016-01-29 15:25
Dawin Dessert
Autor: fot. YouTube/DawinVEVO Gorąca 20 Premiera: Dawin - Dessert. Kim jest twórca premiery w G20?

Dawin - Dessert: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w piątek, 29 stycznia. Kołyszący numer bardzo szybko może wejść do listy przebojów Eski, ale to Wy o tym zdecydujecie. Wasze głosy nagradzamy płytami Hurts i Johna Newmana. Dostępne są dwie wersje dzisiejszej premiery w G20, które już teraz znajdziecie na ESKA.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA, czyli kultowa lista przebojów, na której znajdziecie najpopularniejsze hity w Polsce! Oprócz nich codziennie w ramach propozycji słyszycie zupełnie nowe nagranie. W piątek, 29 stycznia, premiera w G20: Dawin - Dessert, czy ten numer będzie pojawiać się częściej i zostanie z nami na dłużej? Wszystko zależy od Waszych głosów, za które mamy dla Was najlepsze płyty.

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity - ZAGŁOSUJ

Dawin, twórca premiery w G20

Dawin Polanco, który nagrywa pod pseudonimem Dawin, amerykański piosenkarz, raper, autor tekstów, producent muzyczny i DJ z siedzibą w Nowym Jorku. Swoją 'muzyczną podróż' rozpoczął w 2014 roku wydając pierwszego singla pt. "Just Girly Things", który nie osiągnął większych sukcesów. Drugi solowy numer - wirusowy hit - "Dessert" notowany był na najbardziej prestiżowych listach na świecie - od UK Charts po Billboard Hot 100. Utwór stał się kluczem do podpisania kontraktu płytowego z wytwórnią Republic Records.

Premiera w G20: Dessert 

W sieci dostępna jest również druga wersja potencjalnego hitu, którym bez wątpienia jest "Dessert". Powstała ona we współpracy z innym twórcą wirusowego przeboju - "Watch Me (Whip / Nae Nae) - Silento. Nowa edycja dzisiejszej premiery, pojawiła się na tytułowej EP-ce. Przy tekście artystę wspomogli Ricky Hawk i Timothy Mingo, a za produkcje teledysku Steve Jocz. 

Gorąca 20 Radia ESKA z premierą: Dawin - Dessert - startuje już dziś - o godzinie 18:00. Jeśli podoba się Wam ten numer i chcecie słuchać go częściej: zagłosujcie na hity w Gorącej 20 Radia ESKA. Zdecydujcie o tym, które kawałki rządzą aktualnie na polskim rynku muzycznym! Wasze wsparcie nagradzamy płytami: "Surrender" od Hurts i "Revolve" Johna Newmana.

>>> Nowości muzyczne 2016: luty. Rozgrzewamy się hitami, które podbiją listy przebojów!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze