Dawin Dessert

i

Autor: fot. YouTube/DawinVEVO Gorąca 20 Premiera: Dawin - Dessert. Kim jest twórca premiery w G20?

Gorąca 20 Premiera: Dawin - Dessert. Kim jest twórca premiery w G20?

2016-01-29 15:25

Dawin - Dessert: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w piątek, 29 stycznia. Kołyszący numer bardzo szybko może wejść do listy przebojów Eski, ale to Wy o tym zdecydujecie. Wasze głosy nagradzamy płytami Hurts i Johna Newmana. Dostępne są dwie wersje dzisiejszej premiery w G20, które już teraz znajdziecie na ESKA.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA, czyli kultowa lista przebojów, na której znajdziecie najpopularniejsze hity w Polsce! Oprócz nich codziennie w ramach propozycji słyszycie zupełnie nowe nagranie. W piątek, 29 stycznia, premiera w G20: Dawin - Dessert, czy ten numer będzie pojawiać się częściej i zostanie z nami na dłużej? Wszystko zależy od Waszych głosów, za które mamy dla Was najlepsze płyty.

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity - ZAGŁOSUJ

Dawin, twórca premiery w G20

Dawin Polanco, który nagrywa pod pseudonimem Dawin, amerykański piosenkarz, raper, autor tekstów, producent muzyczny i DJ z siedzibą w Nowym Jorku. Swoją 'muzyczną podróż' rozpoczął w 2014 roku wydając pierwszego singla pt. "Just Girly Things", który nie osiągnął większych sukcesów. Drugi solowy numer - wirusowy hit - "Dessert" notowany był na najbardziej prestiżowych listach na świecie - od UK Charts po Billboard Hot 100. Utwór stał się kluczem do podpisania kontraktu płytowego z wytwórnią Republic Records.

Premiera w G20: Dessert 

W sieci dostępna jest również druga wersja potencjalnego hitu, którym bez wątpienia jest "Dessert". Powstała ona we współpracy z innym twórcą wirusowego przeboju - "Watch Me (Whip / Nae Nae) - Silento. Nowa edycja dzisiejszej premiery, pojawiła się na tytułowej EP-ce. Przy tekście artystę wspomogli Ricky Hawk i Timothy Mingo, a za produkcje teledysku Steve Jocz. 

Gorąca 20 Radia ESKA z premierą: Dawin - Dessert - startuje już dziś - o godzinie 18:00. Jeśli podoba się Wam ten numer i chcecie słuchać go częściej: zagłosujcie na hity w Gorącej 20 Radia ESKA. Zdecydujcie o tym, które kawałki rządzą aktualnie na polskim rynku muzycznym! Wasze wsparcie nagradzamy płytami: "Surrender" od Hurts i "Revolve" Johna Newmana.

>>> Nowości muzyczne 2016: luty. Rozgrzewamy się hitami, które podbiją listy przebojów!

RW