Gorąca 20 Premiera: Craig David & Sigala - Ain't Giving Up

2016-08-26 14:12
Gorąca 20 Premiera: Craig David & Sigala - Ain't Giving Up
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Craig David & Sigala - Ain't Giving Up

Craig David & Sigala - Ain't Giving Up to piątkowa premiera w propozycjach do Gorącej 20. Nowy singiel brytyjskiego wokalisty to zapowiedź jego długo wyczekiwanej szóstej płyty. Posłuchaj wspólnego kawałka Craiga Davida i autora hitu Easy Love jeszcze przed premierową emisją na antenie Radia ESKA.

Craig David & Sigala - Ain't Giving Up to premiera w propozycjach do Gorącej 20 w piątek 26 sierpnia. Wspólnego utworu brytyjskiego wokalisty i didżeja odpowiedzialnego za klubowe hity Easy Love i Sweet Lovin' będzie można posłuchać na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18. Jest to pierwszy oficjalny singiel z szóstego studyjnego albumu Craiga Davida, na który fani piosenkarza czekają już od kilku lat. Pierwsze utwory z tego krążka ujrzały światło dzienne już w 2014 roku, ale z powodu różnych komplikacji, premiera płyty Following My Intuition została ostatecznie wyznaczona na 30 września 2016 roku.

Craig David & Sigala w Gorącej 20

Ain't Giving Up to efekt współpracy Craiga Davida i Sigali, której pierwsze owoce mogliśmy usłyszeć przy okazji występu dla BBC Radio 1, gdy panowie zaprezentowali własną wersję przeboju See You Again z repertuaru Wiz Khalify i Charliego Putha. Posłuchajcie nowości muzycznej od Craiga Davida i Sigali już teraz poniżej i pamiętajcie o głosowaniu na swoje ulubione kawałki w >> Gorącej 20.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze