Cleo okładka

i

Autor: fot. Universal Music Polska Gorąca 20 Premiera: Cleo - Zabiorę nas. Solowy singiel autorki premiery w G20!

Gorąca 20 Premiera: Cleo - Zabiorę nas. Solowy singiel autorki premiery w G20!

2015-12-30 14:11

Cleo - Zabiorę nas: to ostatnia premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w 2015 roku! Piosenka promuje solowy album CLEO, który pojawi się w nakładzie Universal Music Polska. Mocnym uderzeniem kończy się ten rok, jeśli chodzi o premiery w G20. Nowość w propozycjach do listy przebojów usłyszycie po godzinie 18:00, a już teraz na ESKA.pl prezentujemy teledysk do Zabiorę nas. 

Zabiorę nas, czyli nowa piosenka Cleo, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w środę, 30 grudnia. Singiel po raz pierwszy usłyszycie w propozycjach do listy przebojów Eski zaraz po godzinie 18:00. O tym, czy Zabiorę nas odniesie sukces - zdecydują Wasze głosy! Myśleliście, że solowa kariera wokalistki nie wchodzi w grę? A jednak! Cleo, jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek do niedawna związana z producentem Donatanem, podpisała nowy kontrakt płytowy. - Miło nam poinformować, że Artystka rozpoczęła współpracę z firmą Universal Music Polska i zapowiada wydanie swojego pierwszego solowego albumu w 2016 roku - informuje wytwórnia. Gorąca 20 Radia ESKA, czyli zestawienie, na którym znajdziecie najpopularniejsze hity w Polsce. Być może już niebawem do tego grona dołączy nowa Cleo?! Decydujcie, bo Wasze wsparcie jest nagradzane najlepszymi płytami.

>>Ostatni dzień głosowania na Gorącą 100 Radia ESKA! Sprawdź szczegóły i dowiedz się jak wygrać zestawy najlepszych płyt ostatnich 12. miesięcy.

Cleo - Zabiorę nas: nowa piosenka Cleo bez Donatana

Pierwszym zwiastunem nowej, debiutanckiej płyty Cleo jest singiel Zabiorę nas. Utwór w Gorącej 20 Radia ESKA premierowo pojawi się 30 grudnia 2015. Fani wokalistki mogą spodziewać się zupełnie nowej odsłony Cleo zarówno w warstwie muzycznej, jak i wizerunkowej. - Postanowiłam na chwilę zrezygnować z kolorów na rzecz monochromatycznego spokoju i harmonii - zapowiada wokalistka. 

Zabiorę nas w G20:

Cleo - Zabiorę nas, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w środę, 30 grudnia po godzinie 18:00! Już teraz polecamy Wam tekst piosenki i teledysk, który prezentujemy poniżej. Jeśli podoba się Wam nowa propozycja od Cleo i chcielibyście słuchać jej częściej, nie zapomnijcie zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. Wasze wsparcie Eskowych hitów - Puoteck nagradza najlepszymi płytami!

KL/RW