Gorąca 20 Premiera: Cleo - N-O-C || Alle Farben feat. Younotus - Please Tell Rosie

2016-07-04 14:29
Gorąca 20 Premiera: Cleo - N-O-C || Alle Farben feat. Younotus - Please Tell Rosie
Autor: fot. okładka singla Cleo - N-O-C

Cleo - N-O-C, a także Alle Farben feat. Younotus - Please Tell Rosie: to dwie nowe wakacyjne propozycje do listy przebojów Eski! Tych premier w Gorącej 20 nie możecie przegapić! Teledyski obejrzycie już teraz na ESKA.pl!

Cleo - N-O-C: premiera w Gorącej 20 w poniedziałek, 4 lipca! Zupełnie nowa, energiczna i tropikalnie brzmiąca propozycja od polskiej wokalistki wybrzmi na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Jednak na tym nie kończymy! Dziś również do propozycji listy przebojów Eski dołączy niemiecki producent ze swoim chilloutowym kawałkiem: Alle Farben - Please Tell Rosie. I to wyłącznie od Was zależy, czy te dwie nowości muzyczne 2016 zostaną wielkimi wakacyjnymi przebojami. Mają na to szansę, ale pamiętajcie, że ostatecznie wszystko zależy od Was! Puoteck za Wasze głosy na hity w G20 ma dla Was najnowsze płyty od najlepszych artystów!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Cleo - N-O-C - premiera w G20

Cleo zapowiada swój pierwszy w karierze solowy album! Płyta nosić będzie tytuł "B-A-S-T-ET" i do tej pory promowały ją utwory: Zabiorę nas oraz Wolę być. W teledysku do trzeciego singla wystąpiły takie osobistości jak: Ola Ciupa, Patryk Pniewski, Maffashion, Dj Wika, Julia Wróblewska, Luxuria, Sandra Traczyk, Ula Afro Fryc, Lenka Klimentova czy Valeriya Zhuravlyova. Kawałek posiada dźwięki znane fanom muzyki "Tropical House". Na światowym rynku muzycznym prekursorem tego gatunku jest Kygo, a w Polsce, DobroBIT? Kawałek pt. N-O-C powstał w studio nagraniowym Donatana. Czy to jeden z polskich hitów wakacji? Oceniajcie:

 

Alle Farben - Please Tell Rosie w G20

Lato 2016 to także relaksujące piosenki. Jedną z nich stworzył niemiecki producent muzyczny - Frans Zimmer, powszechnie znany jako Alle Farben. Muzyk zapowiada swój drugi w karierze studyjny krążek, który nazwie po prostu: "Music Is My Best Friend". Czy drugi rok z rzędu osiągnie wakacyjny sukces? Przypomnijmy, że rok temu wspólnie z Anną Naklab święcił tryumfy za sprawą nowej wersji przeboju pt. "Supergirl". To pytanie kierujemy do Was! >>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Alle Farben feat. Younotus - Please Tell Rosie

 

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze