zdjęcia z teledysku

i

Autor: fot. YouTube/TVszescian Gorąca 20 Premiera: Chris Hill feat. K Koke & Kamil Bednarek - Sekret

Gorąca 20 Premiera: Chris Hill feat. K Koke & Kamil Bednarek - Sekret

2016-01-15 18:09

Chris Hill feat. K Koke & Kamil Bednarek - Sekret: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowa piosenka z szansą na podbicie listy przebojów Eski po raz pierwszy pojawi się w propozycjach w piątek, 15 stycznia. Gościnny udział w projekcie polskiego wykonawcy wziął K Koke, artysta, który współpracował z Rita Ora czy Jay-Z! Lista przebojów Eski, w której oprócz premiery usłyszycie najpopularniejsze hity w Polsce - startuje tradycyjnie o godzinie 18:00!

Najpopularniejsze hity w Polsce od zawsze znajdziecie w jednym miejscu - w Gorącej 20 Radia ESKA! Oprócz tego codziennie do grona propozycji do listy przebojów, dołącza nowa piosenka. W piątek, 15 stycznia, na zakończenie tygodnia premiera w G20 to: Chris Hill feat. K Koke & Kamil Bednarek - Sekret. Ogromny udział przy stworzeniu tego dzieła miał artysta, który współpracował z Ritą Orą! Kawałek ma szanse na wielki sukces, jednak wszystko zależy od Waszych głosów. Ostatni raz w tym tygodniu nagradzamy je płytami Surrender od Hurts i Me 4 U - OMI'ego. Na ESKA.pl, przyglądamy się bliżej autorom dzisiejszej premiery w G20!

Chris Hill: polski producent

Chris Hill to pseudonim polskiego wykonawcy, który od lat mieszka w Londynie. Dzięki wyjazdowi do Wielkiej Brytanii zobaczył bliżej, czym jest muzyka z gatunku "dubstep" i "grime". Poznał wielu producentów, wokalistów i raperów, z którymi nawiązał owocną współpracę. Oprócz pisania wersów jest także producentem teledysków. Był na planie "Za szybcy, za wściekli 6", co zainspirowało go do postawienia pierwszych kroków w tej działalności. Niedawno otworzył własną agencje filmową. Londyn dał mu inspirację do tworzenia muzyki, której nie da się określić w jednym gatunku.

K Koke: w G20

K Koke to jedna z bardzo cenionych gwiazd muzyki w Wielkiej Brytanii. Współpracował z wieloma największymi osobistościami, takimi jak: Jay-Z, Bridget Kelly, czy Rita Ora, z którą nagrał teledysk do "Lay Down Your Weapons". Podbił serca słuchaczy oraz widzów brytyjskiej telewizji. Reprezentant Londynu, podobnie jak inny artyści tamtejszego rynku muzycznego - wyróżnia się stylem oraz charyzmą. K Koke to doskonały wokalista, genialnie potrafi wczuć się w każdy klimat utworu. Fani nazywają go legendą.

>> Justin Bieber i Kamil Bednarek na szczycie listy MAX-25 2015: Najpopularniejsi w Polsce muzycy młodego pokolenia RANKING eska.pl

Sekret: Premiera w G20

Spory udział w kawałku "Sekret" miał również Kamil Bednarek! Najpopularniejszy artysta młodego pokolenia dodał temu nagraniu energię, która może zostać doceniona przez słuchaczy Radia ESKA. Czy tak będzie? Dacie znać oddając głosy w ramach Gorącej 20 Radia ESKA. Jeszcze w tym tygodniu, Puoteck ma dla Was płyty Surrender - Hurts oraz Me 4 You od OMI'ego. >> Wasze głosy, Wasze hity - zagłosuj

Najpopularniejsze hity w Polsce w Gorącej 20 Radia ESKA i premiera: Chris Hill feat. K Koke & Kamil Bednarek - Sekret - do usłyszenia już dziś po godzinie 18:00!

 

RW