Gorąca 20 Premiera: Chlöe Howl - Rumour. 19-latka z UK z pierwszym mega hitem? Zobacz klip [VIDEO]

2014-02-13 15:03

Zapraszamy na kolejne nowości muzyczne 2014 roku w Gorącej 20 - tym razem mamy dla Was Chlöe Howl i jej Rumour. O 19-latce z Wielkiej Brytanii zrobiło się u nas głośno za sprawą koncertu Ellie Goulding w Warszawie w lutym 2014 roku. To właśnie ona supportowała gwiazdę. Gotowi na Eskową premierę z Chlöe Howl w roli głównej?

Jedną z nowości muzycznych 2014 roku, obok której nie da się przejść obojętnie, jest z pewnością Rumour - Chlöe Howl. Kawałek premierowo zagramy w Radiu ESKA w ramach Gorącej 20 już 13 lutego 2014 roku.

Dlaczego 19-letnia Brytyjka ma szansę podbić serca polskich słuchaczy? Świeża twarz, charakterystyczny wokal i spore powiązania z uwielbianą w Polsce Ellie Goulding.


Jeśli mieliście okazje bawić się na koncercie Goulding w Warszawie 6 lutego 2014 roku, to z pewnością znacie już Chlöe Howl i jej Rumour. To właśnie ona supportowała autorkę hitu Burn. Polska publiczność ciepło przyjęła wschodzącą gwiazdę z Wysp, która nie kryła radości z takiego powitania.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze