Gorąca 20 Premiera: Cheat Codes & Dante Klein - Let Me Hold You (Turn Me On)

2016-07-20 17:57
Gorąca 20 Premiera: Cheat Codes & Dante Klein - Let Me Hold You (Turn Me On)
Autor: fot. okładka singla Cheat Codes & Dante Klein - Let Me Hold You (Turn Me On)

Cheat Codes & Dante Klein - Let Me Hold You (Turn Me On): premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tropikalny i bardzo rozgrzewający kawałek usłyszycie po raz pierwszy 20 lipca zaraz po godzinie 18:00! Nagranie wraz z teledyskiem podrzucamy Wam już teraz - oczywiście na ESKA.pl!

Cheat Codes & Dante Klein - Let Me Hold You (Turn Me On): 20.07.2016 to świetna premiera w Gorącej 20! Trend muzyki z gatunku tropical house trwa w najlepsze. To hit, który własnie od dziś przez całe wakacje nieustannie będzie grał z Waszych głośników i szybko trafi do listy przebojów Eski. Oczywiście to tylko nasze przeczucie, bo ostateczne zdanie należy od Was! Jeżeli chcecie słyszeć ten kawałek częściej na antenie Radia ESKA - głosujcie w ramach G20! Puoteck w zamian za to w tym tygodniu oddaje płyty Ariany Grande oraz bilety na Audioriver 2016

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Cheat Codes - Let Me Hold You (Turn Me On): w G20

Cheat Codes - amerykańskie trio utworzone przez: Trevora Dohla, Kevina Forma i Matthew Russella połączyło siły z holenderskim producentem i rozwijającym się didżejem, Dante Kleinem. To własnie singiel pt. Let Me Hold You (Turn Me On) jest efektem ich współpracy. Artyści odświeżyli hit o tym samym tytule z 2003 roku. Za oryginalną wersję odpowiada Kevin Lyttle. Jak oceniacie ten remake? Czy to jeden z największych hitów lata 2016? Naszym zdaniem tak! Wy koniecznie dajcie znać w komentarzach pod artykułem oraz głosując w ramach G20. 

 

RW

Najnowsze