Gorąca 20 Premiera: Charlotte Devaney feat. Snoop Dogg - Flip It || ItaloBrothers - Welcome to the Dancefloor

2015-12-21 16:56

Charlotte Devaney feat. Snoop Dogg - Flip It + ItaloBrothers - Welcome to the Dancefloor: czyli premiery w Gorącej 20 Radia ESKA, w poniedziałek, 21 grudnia. Dwa hity na Sylwestra 2015 po raz pierwszy w propozycjach pojawią się zaraz po godzinie 18:00!

Gorąca 20 Radia ESKA, to zestawienie najpopularniejszych hitów w Polsce. Lista przebojów Eski, to także miejsce, w którym codziennie do walki o Wasze głosy dołącza nowa piosenka. W poniedziałek, 21 grudnia 2015 roku, pojawią się aż dwie premiery w G20: Charlotte Devaney feat. Snoop Dogg - Flip It oraz ItaloBrothers - Welcome to the Dancefloor. Piosenki na Sylwestra wybrzmią w propozycjach do listy hitów Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. To wszystko zależy od Waszych głosów, za które Puoteck ma dla Was najlepsze płyty.

Kim jest Charlotte Devaney

Charlotte Devaney, to londyńska aktorka, modelka, ale przede wszystkim DJ-ka! Oficjalnie swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2007 roku, kiedy to podróżowała po całym świecie dając liczne występy. Regularnie koncertowała w klubach w Chorwacji, Tajlandii, Turcji, Indii, Katarze, czy we Włoszech. Prywatnie jest wielką pasjonatką kapeluszy.

Flip It feat. Snoop Dogg Premiera w G20

Czy to jeden z sylwestrowych hitów? Najprawdopodobniej tak! Jak zwykle w przypadku klubowych utworów, w których pojawia się Snoop Dogg – wyszło to znakomicie. Warto dodać, że wcześniej raper święcił tryumfy na listach przebojów za sprawą remiksu hitu Sweat. Czy tak będzie i tym razem?

 

>>Trwa głosowanie na najpopularniejsze hity 2015 roku. Sprawdź szczegóły!

Kim są ItaloBrothers

Zespół ItaloBrothers, tworzy trzech niemieckich producentów: Kristian Sandberg, Matthias Metten i Zacharias Adrian. Aktywni na rynku muzycznym są od 2006 roku i do tej pory wydali jeden studyjny album. Ich twórczość przywołuje nam lata, w których rządziła muzyka z gatunku "Italo-dance".

Welcome to the Dancefloor Premiera w G20

ItaloBrothers słyną z odświeżania największych - kultowych już przebojów. Tak jest w przypadku przeboju „Welcome to the Dancefloor”. Druga dzisiejsza premiera w Gorącej 20, to nic innego jak nowa wersja hitu z 1992 roku - "Rhythm is a Dancer" projektu Snap.

 

 

Charlotte Devaney feat. Snoop Dogg - Flip It oraz ItaloBrothers - Welcome to the Dancefloor, to zdecydowanie parkietowe hity. W poniedziałek, 21 grudnia 2015 roku po godzinie 18:00 pojawią się one w ramach premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Jeśli podobają się Wam te nowe propozycje i chcielibyście słuchać ich częściej, nie zapomnijcie zagłosować: TUTAJ. Jak zwykle czekają najlepsze, Eskowe płyty!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze