Gorąca 20 Premiera: Charlotte Devaney feat. Snoop Dogg - Flip It || ItaloBrothers - Welcome to the Dancefloor

2015-12-21 16:56

Charlotte Devaney feat. Snoop Dogg - Flip It + ItaloBrothers - Welcome to the Dancefloor: czyli premiery w Gorącej 20 Radia ESKA, w poniedziałek, 21 grudnia. Dwa hity na Sylwestra 2015 po raz pierwszy w propozycjach pojawią się zaraz po godzinie 18:00!

Gorąca 20 Radia ESKA, to zestawienie najpopularniejszych hitów w Polsce. Lista przebojów Eski, to także miejsce, w którym codziennie do walki o Wasze głosy dołącza nowa piosenka. W poniedziałek, 21 grudnia 2015 roku, pojawią się aż dwie premiery w G20: Charlotte Devaney feat. Snoop Dogg - Flip It oraz ItaloBrothers - Welcome to the Dancefloor. Piosenki na Sylwestra wybrzmią w propozycjach do listy hitów Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. To wszystko zależy od Waszych głosów, za które Puoteck ma dla Was najlepsze płyty.

Kim jest Charlotte Devaney

Charlotte Devaney, to londyńska aktorka, modelka, ale przede wszystkim DJ-ka! Oficjalnie swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2007 roku, kiedy to podróżowała po całym świecie dając liczne występy. Regularnie koncertowała w klubach w Chorwacji, Tajlandii, Turcji, Indii, Katarze, czy we Włoszech. Prywatnie jest wielką pasjonatką kapeluszy.

Flip It feat. Snoop Dogg Premiera w G20

Czy to jeden z sylwestrowych hitów? Najprawdopodobniej tak! Jak zwykle w przypadku klubowych utworów, w których pojawia się Snoop Dogg – wyszło to znakomicie. Warto dodać, że wcześniej raper święcił tryumfy na listach przebojów za sprawą remiksu hitu Sweat. Czy tak będzie i tym razem?

 

>>Trwa głosowanie na najpopularniejsze hity 2015 roku. Sprawdź szczegóły!

Kim są ItaloBrothers

Zespół ItaloBrothers, tworzy trzech niemieckich producentów: Kristian Sandberg, Matthias Metten i Zacharias Adrian. Aktywni na rynku muzycznym są od 2006 roku i do tej pory wydali jeden studyjny album. Ich twórczość przywołuje nam lata, w których rządziła muzyka z gatunku "Italo-dance".

Welcome to the Dancefloor Premiera w G20

ItaloBrothers słyną z odświeżania największych - kultowych już przebojów. Tak jest w przypadku przeboju „Welcome to the Dancefloor”. Druga dzisiejsza premiera w Gorącej 20, to nic innego jak nowa wersja hitu z 1992 roku - "Rhythm is a Dancer" projektu Snap.

 

 

Charlotte Devaney feat. Snoop Dogg - Flip It oraz ItaloBrothers - Welcome to the Dancefloor, to zdecydowanie parkietowe hity. W poniedziałek, 21 grudnia 2015 roku po godzinie 18:00 pojawią się one w ramach premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Jeśli podobają się Wam te nowe propozycje i chcielibyście słuchać ich częściej, nie zapomnijcie zagłosować: TUTAJ. Jak zwykle czekają najlepsze, Eskowe płyty!

RW

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze