Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor [VIDEO]

2015-06-12 17:09
Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor
Autor: fot. okładka singla Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor

Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj singla wokalisty znanego z wielkiego przeboju See You Again z filmu Szybcy i wściekli 7. Tym razem bez rapera, ale za to z Meghan Trainor. Zobaczcie teledysk już teraz - na ESKA.pl

Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor to premiera w Gorącej 20 w piątek 12 czerwca 2015 roku. Jest to debiutancki singiel autralijskiego wokalisty, którego mogliście usłyszeć w przeboju Wiz Khalify - See You Again z filmu Szybcy i wściekli 7. Piosenka z gościnnym udziałem Meghan Trainor zdobyła już listy przebojów w Australii i Nowej Zelandii. Teraz utwór ma szanę podbić serca słuchaczy w pozostałych częściach świata, w tym w Polsce.

Tytuł Marvin Gaye to nawiązanie do ikony muzyku soul, nieżyjącego już wokalisty, który jako pierwszy czarnoskóry artysta osiągnał status muzyka kultowego. Tekst piosenki ma ułatwić flirtującym ludziom, aby między nimi zaiskrzyło i by wprowadzić tę osobę, na której nam zależy w odpowiedni nastrój... tak jak występy Marvina Gaye'a robiły to w przeszłości z milionami ludzi.

Warto zaznaczyć, że Charlie Puth odwdzięczył się Meghan Trainor i wystąpił w jej teledysku do hitu Dear Future Husband.

W jaki nastrój wprawia Was singiel Charliego Putha? Pamiętajcie, że na swoje ulubione kawałki możecie głosować klikając tutaj >>> Gorąca 20 Radia ESKA.

Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor

Najnowsze