Gorąca 20 Premiera: Bob Marley feat. LVNDSCAPE & Bolier - Is This Love. Nowa wersja wielkiego hitu!

i

Autor: fot. okładka singla Bob Marley feat. LVNDSCAPE & Bolier - Is This Love

Gorąca 20 Premiera: Bob Marley feat. LVNDSCAPE & Bolier - Is This Love. Nowa wersja wielkiego hitu!

2016-09-27 13:43

Bob Marley feat. LVNDSCAPE & Bolier - Is This Love: nowość w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek w odświeżonej wersji dostępny jest już teraz na ESKA.pl!

Bob Marley feat. LVNDSCAPE & Bolier - Is This Love: premiera w Gorącej 20! Od 27 września 2016 roku kawałek dołączy do propozycji listy przebojów Eski i powalczy o wasze cenne głosy. Oryginalna wersja nagrania pochodzi z 1978 roku, więc będzie to nowość głównie dla młodszej części słuchaczy. Porównać brzmienie obu możecie poniżej tego artykułu. Puoteck na Gorącą 20 w Esce zaprasza od godziny 18:00, a w tym tygodniu za głosowanie macie szansę wygrać debiutancką płytę Cleo!

Bob Marley - nowa wersja hitu

Nowa wersja kultowego hitu Boba Marleya znacznie różni się od oryginału. Widać jak bardzo na przestrzeni ostatnich 38 lat zmieniła się muzyka. Nowa odsłona kawałka pt. Is This Love została wzbogacona o melodyjne dźwięki znane i określane jako Tropical House, dzięki czemu tegoroczna jesień powinna być dużo bardziej słoneczna! Za remake odpowiada holenderski producent, którego znacie jako Bolier. Poniżej do porównania podrzucamy obie wersje:

Remiks hitu Is This Love podbija już Wielką Brytanię. Na tamtejszej liście sprzedaży dotarł do TOP 15! A jak będzie w przypadku Gorącej 20? Zagłosujcie i decydujcie, czy to jeden z waszych ulubionych jesiennych numerów >>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj i wygrywaj