Gorąca 20 Premiera: Bakermat - Teach Me. Posłuchaj i zobacz szalony teledysk ze staruszkami [VIDEO]

2015-01-30 14:51
Bakermat - Teach Me
Autor: fot. okładka singla Bakermat - Teach Me

Bakermat - Teach Me to piątkowa premiera w Gorącej 20. Nowego singla holenderskiego didżeja słuchajcie premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18. Teledysk z pozytywnie zakręconymi staruszkami zobacz już teraz - na ESKA.pl

Bakermat - Teach Me to premiera w Gorącej 20 w piątek 30 stycznia 2015 roku. Nowego singla holenderskiego didżeja słuchajcie premierowo na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18. Szalony teledysk do teho utworu z udziałem pozytywnie zakręconych staruszków zobacz już teraz - na ESKA.pl.

Teach Me to najnowsza propozycja od Bakermata. Pochodzący z małego miasteczka w Holandii 23-letni twórca od kilku lat z powodzeniem produkuje muzykę z pogranicza elektroniki, house'u i techno. Artystę możecie kojarzyć m.in z hitu One Day z 2014 roku. Teach Me zapowiada debiutancki album Barkermata, który ma ujrzeć światło dzienne już w tym roku.

Pamiętajcie, że macie wpływ na to, jakie piosenki znajda się na szczycie Gorącej. Wystarczy, że oddacie głosy na swoje ulubione hity tutaj >>> ESKA.pl/goraca20.

Podoba się Wam nowy singiel Bakermata?

Bakermat - Teach Me

RC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze