Gorąca 20 Premiera: B.R.O - Do utraty sił. Motywacyjny hit na wakacje 2016!

i

Autor: fot. Step Records screen z teledysku do B.R.O - Do utraty sił

Gorąca 20 Premiera: B.R.O - Do utraty sił. Motywacyjny hit na wakacje 2016!

2016-07-13 18:47

B.R.O - Do utraty sił: premiera w Gorącej 20! Dopingujący kawałek na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie nie możecie tego przegapić!

B.R.O - Do utraty sił: 13 lipca 2016 roku to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Motywacyjny kawałek z bardzo łatwo wpadającym w ucho refrenem usłyszycie zaraz po godzinie 18:00. Raper z Warszawy ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów, które przyniosły mu ogromną popularność. Tym razem promuje autorską składankę pt. Rare Tracks vol. 1. Czy z nowym singlem osiągnie kolejny sukces? Wszystko zależy od Waszych głosów, za które Puoteck ma najnowsze płyty oraz bilety na Audioriver 2016!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

B.R.O - kariera

B.R.O - a tak naprawdę Jakub Birecki - 24-letni raper i producent, który marzył o tym, by zostać piłkarzem. Przez jakiś czas grał w juniorskiej drużynie Polonii Warszawa, a także Startu Otwock. Nieco później zrezygnował z piłkarskiej kariery na rzecz muzyki. Na rynku zadebiutował w 2009 roku publikując nieoficjalną płytę pt. Univers. 

Premiera w G20: B.R.O - Do utraty sił

Do utraty sił, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Kawałek znajdziemy na kompilacji zatytułowanej Rare Tracks vol. 1. Jak zdradził B.R.O: - Jeśli dodamy do tego niepowtarzalną oprawę graficzną, otrzymujemy album, który każdy fan dobrego rapu po prostu musi mieć w swojej kolekcji. RareTracks to bez wątpienia jeden z najprzyjemniejszych projektów, nad którymi przyszło mi pracować. Raper sam sobie wyprodukował utwór i napisał tekst utworu "Do utraty sił". Klip to z kolei efekt pracy Adriana Kawy i ekipy Distort Media. Mobilizujący i zagrzewający singiel od Jakuba Bireckiego usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Głosujcie, jeśli chcecie częściej słyszeć go na antenie Radia ESKA.

 

RW