Gorąca 20 Premiera: B.R.O - Do utraty sił. Motywacyjny hit na wakacje 2016!

2016-07-13 18:47
Gorąca 20 Premiera: B.R.O - Do utraty sił. Motywacyjny hit na wakacje 2016!
Autor: fot. Step Records screen z teledysku do B.R.O - Do utraty sił

B.R.O - Do utraty sił: premiera w Gorącej 20! Dopingujący kawałek na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie nie możecie tego przegapić!

B.R.O - Do utraty sił: 13 lipca 2016 roku to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Motywacyjny kawałek z bardzo łatwo wpadającym w ucho refrenem usłyszycie zaraz po godzinie 18:00. Raper z Warszawy ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów, które przyniosły mu ogromną popularność. Tym razem promuje autorską składankę pt. Rare Tracks vol. 1. Czy z nowym singlem osiągnie kolejny sukces? Wszystko zależy od Waszych głosów, za które Puoteck ma najnowsze płyty oraz bilety na Audioriver 2016!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

B.R.O - kariera

B.R.O - a tak naprawdę Jakub Birecki - 24-letni raper i producent, który marzył o tym, by zostać piłkarzem. Przez jakiś czas grał w juniorskiej drużynie Polonii Warszawa, a także Startu Otwock. Nieco później zrezygnował z piłkarskiej kariery na rzecz muzyki. Na rynku zadebiutował w 2009 roku publikując nieoficjalną płytę pt. Univers. 

Premiera w G20: B.R.O - Do utraty sił

Do utraty sił, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Kawałek znajdziemy na kompilacji zatytułowanej Rare Tracks vol. 1. Jak zdradził B.R.O: - Jeśli dodamy do tego niepowtarzalną oprawę graficzną, otrzymujemy album, który każdy fan dobrego rapu po prostu musi mieć w swojej kolekcji. RareTracks to bez wątpienia jeden z najprzyjemniejszych projektów, nad którymi przyszło mi pracować. Raper sam sobie wyprodukował utwór i napisał tekst utworu "Do utraty sił". Klip to z kolei efekt pracy Adriana Kawy i ekipy Distort Media. Mobilizujący i zagrzewający singiel od Jakuba Bireckiego usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Głosujcie, jeśli chcecie częściej słyszeć go na antenie Radia ESKA.

 

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze