Axwell & Ingrosso - Something New

i

Autor: fot. okładka singla Axwell & Ingrosso - Something New

Gorąca 20 Premiera: Axwell & Ingrosso - Something New. Byli członkowie Swedish House Mafia wracają [VIDEO]

2014-12-19 12:26

Axwell & Ingrosso - Something New to premiera w Gorącej 20 w piątek 19 grudnia 2014 roku. Duet złożony z dwóch byłych członków Swedish House Mafia atakuje listę przebojów Radia ESKA ze swoim trzecim singlem. Słuchajcie go premierowo na antenie tuż po godz. 18 i oglądajcie lyric video już teraz na ESKA.pl

Axwell & Ingrosso - Something New to piątkowa premiera w Gorącej 20. Duet złożony z dwóch byłych członków Swedish House Mafia atakuje listę przebojów Radia ESKA z nową propozycją. Słuchajcie jej premierowo na antenie tuż po godz. 18 i oglądajcie lyric video już teraz na ESKA.pl.

Axwell Λ Ingrosso to szwedzki duet muzyczny złożony z byłych członków Swedish House Mafia: Axwella i Sebastiana Ingrosso. Pod nowym szyldem panowie działaja stosunkowo od niedawna. Ich debiutancki występ miał miejsce na Governors Ball Music Festival w Nowym Jorku w czerwcu 2014 roku.

Pamiętajcie, że na swoich muzycznych faworytów możecie oddawać swoje głosy codziennie klikając tutaj >>> ESKA.pl/goraca20. Jeśli Waszego ulubionego kawałka nie ma na naszej liście, możecie go zgłosić do propozycji.

Będziecie głosować na singiel Axwell & Ingrosso - Something New?