Gorąca 20 Premiera: Aura - Indian Giver. Autorka premiery w G20 ma świetne hity!

i

Autor: fot. okładka singla Aura - Indian Giver

Gorąca 20 Premiera: Aura - Indian Giver. Autorka premiery w G20 ma świetne hity!

2016-10-05 13:51

Aura - Indian Giver: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Wokalistka debiutująca w propozycjach, to autorka hitu I Will Love You Monday! Jakiego jeszcze? Jej karierę przybliżamy Wam na ESKA.pl!

Aura - Indian Giver: 5 października 2016 roku zaraz po godzinie 18:00 to premiera w Gorącej 20! Artystka, która kilka lat temu często pojawiała się na antenie Radia ESKA powraca z nowym kawałkiem. Jej karierę przybliżamy w tym artykule oczywiście na ESKA.pl. Od was zależy czy duńska wokalistka ponownie będzie odnosić wielkie sukcesy. Naszym zdaniem ma szansę, bo Indian Giver to przyjemny i bardzo oryginalnie brzmiący utwór. Tuż po jego odsłuchaniu nie przestaniecie gwizdać! Puoteck za wasze głosy ma w tym tygodniu płyty Shawna Mendesa. Kliknijcie w link poniżej i dajcie znać, które hity listy przebojów Eski są najlepsze! 

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Aura - kim jest autorka premiery w G20?

Aura to artystka, którą znaliśmy jako Aura Dione! Wokalistka po dłuższej nieobecności z przytupem wróciła na rynek muzyczny z nowym pseudonimem. Stylistycznie jednak jej muzyka niewiele różni się od tego, co serwowała kilka lat temu. Z pewnością znacie z Gorącej 20 i anteny Radia ESKA takie hity jak: Friends i Geronimo, ale warto przypomnieć, że wszystko zaczęło się od I Will Love You Monday! Kawałek pokrył się platyną w Austrii, Niemczech i Szwajcarii, a w Polsce dotarł na miejsce 3. oficjalnej listy sprzedaży singli. Czy powtórzy to osiągnięcie?

Aura - premiera w G20 Indian Giver

Indian Giver jest zapowiedzią trzeciego studyjnego albumu Aury. Duńska piosenkarka jeszcze nie zdradziła oficjalnej daty jego premiery. Znamy natomiast datę premiery jej najnowszego singla na antenie Radia ESKA. Przypominamy, że kawałek w liście hitów Eski po raz pierwszy usłyszycie już 5 października 2016 roku. Zagłosujcie? ;)

 

RW