Gorąca 20 Premiera: Ariana Grande - Problem ft. Iggy Azalea. Czy to będzie hit lata? [AUDIO]

2014-06-04 16:33

Gorąca 20 Premiera: w środę proponujemy Wam nowy singiel Ariany Grande - Problem z udziałem raperki Iggy Azalea. Ten kawałek ma duże szanse stać się hitem lata. Skąd to wiemy? Sprawdź na ESKA.pl!

Gorąca 20 Premiera: Ariana Grande - Problem ft. Iggy Azalea. Środowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA to nowy singiel amerykańskiej piosenkarki i aktorki, który ma ogromne szanse stać się hitem lata. Liczniki ściągnięć i wyświetleń mówią same za siebie. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Nowy singiel Ariany Grande z udziałem raperki Iggy Azalea tuż po premierze był najczęściej pobieraną piosenką w serwisie iTunes w 40 krajach. Popularność kawałka Problem dostrzec można także w serwisie YouTube. W ciągu 4 dni od opublikowania oficjalny klip do Problem zdobył blisko 10 milionów wyświetleń.  To sprawia, że nowa piosenka Ariany ma spore szanse stać się przebojem lata 2014.

Podoba Wam się nowy singiel Ariany Grande? Nie zapomnijcie na niego zagłosować w Gorącej 20 Radia ESKA! >>> Gorąca 20

Ariana Grande - Problem ft. Iggy Azalea


RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze