Gorąca 20 Premiera: Alma - Karma. Zakochacie się w głosie autorki premiery w G20!

i

Autor: fot. YouTube/ALMA screen z teledysku ALMA - Karma (official)

Gorąca 20 Premiera: Alma - Karma. Zakochacie się w głosie autorki premiery w G20!

2016-08-18 16:06

Alma - Karma: kawałek prosto z chłodnej Finlandii, to premiera w Gorącej 20! Nowa piosenka do usłyszenia na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Czy podobnie, jak w innych krajach osiągnie wielki sukces? Posłuchajcie, obejrzyjcie teledysk i zagłosujcie!

Alma - Karma: 18.08.2016 to premiera w Gorącej 20! Po raz pierwszy te rytmiczne i przyjemnie brzmiące nagranie usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Autorka czwartkowej premiery w G20 ma niezwykle podobny głos do tego, który posiada Sia. Jej talent został dostrzeżony przez jurorów fińskiej edycji programu The Voice. Utwór sam w sobie zdobył już szczyt listy przebojów w Finlandii. Czy zostanie również hitem u nas? Zależy to wyłącznie od Was! Jak zwykle Puoteck za Wasze głosy ma najnowsze płyty od najlepszych artystów! Dodatkowo wciąż macie szansę wygrać bilety na ESKA Music Awards 2016 oraz możecie zostać gwiazdą EMA 2016 <<

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Alma - kim jest?

Kim jest Alma? Tak naprawdę nazywa się Alma-Sofia Miettinen, ma 20 lat i pochodzi z Finlandii. Aktualnie piosenkarka szykuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu. Artystka dała się poznać z udziału w fińskiej edycji programu Idol oraz The Voice. Niedawno pojawiła się gościnnie w nagraniu Bonfire u Felixa Jaehna. Obecnie cieszy się on Waszym wsparciem w G20! 

Alma - Karma: Premiera w G20

Karma to pierwszy w karierze solowy singiel Almy. W chwytliwych wibracjach, które płyną z nagrania zakochuje się powoli cała Europa. Utwór został wyprodukowany przez autorów remiksu hitu I'm Not Rich, grupę Hitimpulse. Odpalcie Gorącą 20 punktualnie o godzinie 18:00 i nie przegapcie emisji tego potencjalnego hitu!