Google przestaje działać - AWARIA 22.06.2021. Jak naprawić? [SAMSUNG, XIAOMI]

Google przestaje działać - AWARIA 22.06.2021. Jak naprawić? [SAMSUNG, XIAOMI]
Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News Google przestaje działać - AWARIA 22.06.2021. Jak naprawić? [SAMSUNG, XIAOMI]

Awaria aplikacji Google 22 czerwca 2021 wywołała spore poruszenie w mediach społecznościowych. Użytkownicy od samego rana alarmowali, że przeglądarka z newsami internetowego giganta nagle przestaje działać. Co się stało? Jak można naprawić problem? Podrzucamy prostą instrukcję w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Google przestaje działać - awaria 22.06.2021
  2. Google przestaje działać - jak naprawić?

Google przestaje działać - awaria 22.06.2021 wzbudziła spore zainteresowanie internautów. Komunikat 'Google wciąż przestaje działać' pojawił się w telefonach z systemem android. Problem dotknął więc posiadaczy Samsunga, Xiaomi, LG czy chociażby HTC. Co się stało, że Google przestaje działać? Wiele wskazuje na to, że dział informatyczny odpowiedzialny za wgranie poprawek do aktualizacji nie przetestował do końca działania apki w zaktualizowanej wersji. Problem dotyczy bowiem Google po aktualizacji.

Jan Tomaszewski po meczu Polska-Hiszpania

Google przestaje działać - awaria 22.06.2021

Awaria aplikacji Google 22 czerwca 2021 zaskoczyła z pewnością samych właścicieli jednej z największych firm na świecie. Na tę chwilę nie pojawił się żaden komunikat, czy też komentarz ze strony osób odpowiedzialnych za Google. Niewykluczone, że trwają aktualnie prace nad poprawieniem działania apki. Pojawiło się kilkaset komentarzy polskich użytkowników, którzy zgłosili awarię.

Google przestaje działać - jak naprawić?

Google przestaje działać, czyli początek treści powiadomienia, które otrzymali niespodziewanie użytkownicy na swoje smartfony. Okazuje się, że problem można naprawić w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść do Sklepu Play, wybrać konto klikając na zdjęcie profilowe, a następnie przejść do zarządzania aplikacjami. Teraz trzeba tylko zaznaczyć aplikację i przenieść ją do kosza. Apka połączona jest z Androidem, dlatego też nie będziecie w stanie odinstalować aplikacji. Możecie jednak usunąć ściągnięte poprzednio aktualizacje i jak przekonują użytkownicy - to pomaga. 

Komunikat Google przestaje działać pojawił się prawdopodobnie dlatego, że wgrane zostały nieodpowiednie poprawki do aktualizacji.  

Najnowsze