Google Meet online za darmo! Co to jest, na czym polega i skąd ściągnąć?

i

Autor: ALAIN JOCARD/AFP/East News Google Meet online za darmo! Co to jest, na czym polega i skąd ściągnąć?

Google Meet online za darmo! Co to jest, na czym polega i skąd ściągnąć?

2020-04-29 15:57

Google Meet, czyli zaawansowane narzędzie do wideokonferencji, udostępnione jest za darmo! Skąd pobrać? W jaki sposób? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

Google Meet za darmo dostępne dla wszystkich! Funkcja ta zostanie udostępniona w nadchodzących tygodniach. Przez lata inwestowano w to, by tworzyć bezpieczne i niezawodne narzędzie do wideokonferencji, któremu ufają szkoły, rządy i przedsiębiorstwa na całym świecie. W ostatnich miesiącach przyspieszono wprowadzanie najpopularniejszych funkcji tak, aby Google Meet był jeszcze bardziej pomocny. Od początku maja każda osoba, która posiada adres e-mail, może zarejestrować się w usłudze Meet i korzystać z wielu takich samych zaawansowanych funkcji, które do tej pory były dostępne tylko dla firm i placówek oświatowych. Są to m.in.: łatwe planowanie spotkań i udostępnianie ekranu, napisy w czasie rzeczywistym i widok uczestników, który dostosowuje się do twoich preferencji, w tym rozszerzony układ kafelkowy.

Tom Gregory z biało-czerwonym szalikiem i hitami! Wyjątkowy koncert podczas Domowego Grania

Google Meet za darmo - gdzie ściągnąć?

Jeśli macie już konto Google, zalogujcie się na stronie meet.google.com, aby rozpocząć. Jeśli nie posiadacie bezpłatnego konta Google, utworzenie go, przy użyciu Waszego służbowego lub prywatnego adresu e-mail, zajmuje tylko minutę (wymagamy tego jednorazowego kroku ze względów bezpieczeństwa).

W przypadku korzystania z darmowej wersji produktu, spotkanie może trwać do 60 minut, jednak limit ten nie będzie obowiązywał do 30 września. Tworzenie zaufanego miejsca spotkań jest ważne, a rozważność podczas udostępniania linków do spotkań na forach publicznych może pomóc w bezpiecznym korzystaniu z narzędzia dla wszystkich uczestników. Więcej wskazówek na temat bezpiecznego i efektywnego korzystania z Meet można znaleźć w naszym Centrum pomocy.

Wiele placówek edukacyjnych korzysta dziś z Google Meet do tworzenia bezpiecznych lekcji czy wykładów online, zebrań szkolnych, wywiadówek, korepetycji czy innych działań edukacyjnych. Google Meet jest częścią pakietu G Suite dla Szkół i Uczelni, który obsługuje ponad 120 milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Jeśli Wasza szkoła korzysta już z G Suite dla Szkół i Uczelni, administrator może włączyć Meet bez żadnych kosztów. Jeśli Wasza szkoła nie korzysta z tego narzędzia, może zarejestrować się tutaj. Aby uzyskać dostęp do narzędzi pomocnych w zdalnej nauce, odwiedź stronę Zdalna edukacja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE