God of War Ragnarök

i

Autor: Materiały prasowe

God of War Ragnarök - piosenki z gry. Oryginalny soundtrack już jest!

2022-11-18 12:50

God of War: Ragnarok to przygodowa gra akcji na PlayStation, która jest już piątą odsłoną zapoczątkowanej w 2005 roku serii God of War. Autorem muzyki do gry jest Bear McCreary również kompozytorem muzyki do serii Terminator: Kroniki Sary Connor oraz seriali Caprica, Żywe trupy.

God of War Ragnarök, jest grą akcji na PlayStation, która posiada wyjątkowy soundtrack. God of War: Ragnarok została opracowana przez zespół Santa Monica Studio, a jej wydaniem zajęła się firma Sony Interactive Entertainment. Fabułę gry God of War: Ragnarok osadzono kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części cyklu. Tytułowy Ragnarok, czyli wielka bitwa pomiędzy nordyckimi bogami i olbrzymami, która ma doprowadzić do końca świata, zbliża się wielkimi krokami. Świadczy o tym fakt, że poprzedzająca ją Wielka Zima (Fimbulvinter) dotarła już do Midgardu. Chcąc uniknąć nieuchronnej tragedii, jaką bez wątpienia sprowadzą na nich kolejne konfrontacje z Asami, Kratos za wszelką cenę pragnie zapewnić Atreusowi bezpieczeństwo.

Johnny - piosenki z filmu online. Kto pojawił się na ścieżce dźwiękowej? [TRACKLISTA]

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

God of War Ragnarök - Original Soundtrack

Autorem muzyki jest Bear McCreary – amerykański muzyk i kompozytor znany głównie z muzyki filmowej, student słynnego mistrza muzyki filmowej Elmera Bernsteina. Bear McCreary jest autorem oprawy muzycznej do serialu Outlander oraz 4 serii odnowionej wersji serialu Battlestar Galactica. Jest również kompozytorem muzyki do serii Terminator: Kroniki Sary Connor oraz seriali Caprica, Żywe trupy, Constantine i Piraci, a także takich filmów jak The Boy, Step Up 3-D, Droga bez powrotu 2, Ostatni postój, Ostatni postój II: Nie oglądaj się za siebie i Raport z Europy.

God of War Ragnarök - Tracklist:

1. God of War Ragnarök

2. A Son's Path

3. The Hand of Odin

4. Giantess of Ironwood

5. Huldra Brothers

6. Holding On

7. Svartalfheim

8. Pull of the Light

9. Alfheim

10. Jotunheim

11. Grýla

12. Whispered Souls

13. Vanaheim

14. The Hidden Beast

15. To Forgive or to Kill

16. Asgard

17. Muspelheim and Niflheim

18. Midgard

19. The Mermaid

20. Remembering Faye

21. Return to Helheim

22. The Hammer of Thor

23. The Mask

24. Ragnarök

25. The All-Father

26. Raeb's Lament

27. Letting Go

28. Blood Upon the Snow

Pezet z własną grą mobilną i nowym teledyskiem! Poznaj Rap Game: The Strife