Globalny hit Rampampam od Minelli w nowej odsłonie! Jesienią przejmie parkiety

2021-10-29 14:33
Globalny hit Rampampam od Minelli w nowej odsłonie! Jesienią przejmie parkiety
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Globalny hit Rampampam od Minelli w nowej odsłonie! Jesienią przejmie parkiety

Rumuńska supergwiazda Minelli zaprezentowała kolejny remiks swojego hitu Rampampam. Nową wersję przygotował niemiecki duet EDM - VIZE we współpracy z jednym z najbardziej wszechstronnych artystów na niemieckiej scenie DJ-skiej, Averro.

Hity Jesieni 2021: Oryginalna piosenka, skomponowana przez Minelli i Viky'ego Reda, ukazała się w marcu 2021 roku. Od tego czasu przebój zgromadził 34 miliony streamów na Spotify, a towarzyszący mu teledysk ponad 100 milionów odsłon na YouTube. Jestem szczęśliwy i podekscytowany, że nasz remix Rampampam jednego z moich ulubionych utworów 2021 roku - w końcu ujrzał światło dzienne. Wiele się nauczyłem współpracując z VIZE i czuję, że razem stworzyliśmy rasowy, klubowy banger - powiedział Averro.

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Minelli - imprezowa wersja Rampampam

Kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy oryginał Minelli, zwaliło nas z nóg. Włączyliśmy tę piosenkę do naszych setów i publiczność była zachwycona. Jesteśmy bardzo dumni z naszego remiksu Rampampam. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy grać ten numer na koncertach - dodają VIZE.

Utwór Rampampam dotarł na 6. miejsce Global Shazam (numer 1 na Global Dance) oraz na 1. miejsce zestawienia Spotify na Litwie. W Rosji singiel przez 8 tygodni pozostawał na szczycie radiowej listy przebojów. W Polsce numer dotarł do top 3 radiowego zestawienia.

Minelli - kim jest?

Minelli to prawdziwa maszyna do pisania i produkowania piosenek. Podbiła listy przebojów we Francji, Japonii i oczywiście Rumunii. Na scenie pojawiła się w 2017 roku z singlem "Empty Spaces". W 2019 roku wydała utwór "Mariola", który trafił na szczyt listy Airplay, iTunes, TV i Spotify Viral, a na YouTube zgromadził 20 milionów odsłon. Kolejny był numer "Discoteka", w którym gościnnie zaśpiewała INNA. Ta świeża kooperacja z zachwycającymi wokalami, świdrującymi bitami i hipnotyzującym klimatem trafiła na kilka oficjalnych playlist Spotify i do rozgłośni radiowych na całym świecie. Pod koniec 2020 roku Minelli wydała "Nostalgic Illusions", równie sentymentalną, co przebojową EP-kę z utworami "Illusion" i "Nostalgia". Minelli jest także główną postacią projektu Bastard!, którego singiel "F..K THAT" dotarł na szczyt listy przebojów w Rosji. Jest również autorką hitu "Flashbacks" INNY, który odniósł spory sukces w Europie, a szczególnie w Rosji.

Vize - kim są?

VIZE tworzą producenci Vitali Zestovskih i DJ Johannes Vimalavong ("Vi" jest od Vitali a "Ze" od Zestovskih). W ciągu trzech ostatnich lat duet osiągnął ogromny sukces w Niemczech i całej Europie. Mistrzowie EDM mają 1,5 miliarda streamów oraz 1,3 miliona sprzedanych płyt. Mogą też pochwalić się 20 złotymi i platynowymi wyróżnieniami w 8 krajach oraz remiksami dla takich gwiazd jak Felix Jaehn, Sam Feldt, Afrojack, Leony, Dimitri Vegas & Like Mike, Papa Roach, Capital Bra, Mark Forster, Alan Walker czy Tokio Hotel. VIZE zdążyli już też wyrobić sobie reputację świetnych wykonawców koncertowych za sprawą występów w Azji, Wielkiej Brytanii i Europie.

Averro - kim jest?

Averro to DJ, autor piosenek, piosenek i jeden z najbardziej wszechstronnych artystów na niemieckiej scenie DJ-skiej. Karierę rozpoczął w 2013 roku, wygrywając konkurs DJ-ski na jednym z największych europejskich festiwali - The Electric Love Festival 2015 w Salzburgu. Był jednym z pierwszych artystów, którzy nagrali hardstyle'owy remix w wytwórni Armada Music, Armina Van Buuren. W 2020 roku za sprawą 5 nowych wydawnictw zgromadził ponad 11 milionów streamów tylko na Spotify, docierając do blisko 2 milionów słuchaczy w 92 krajach. Wielkim sukcesem okazał się remix klubowego szlagieru "When We Were Still Young" Klaasa, który ma już 6 milionów streamów. Jego ostatni single to "Be Your Man" nagrany z niemieckim duetem LANNÉ oraz "Dancing Alone" ze szwajcarskim twórcą przebojów Mikiem Candysem.

Kiedy Averro nie jest zajęty w studiu bądź na scenie, zajmuje się muzycznym dziennikarstwem. W 2018 roku został redaktorem naczelnym "DJ MAG Germany", prowadzi też podcast Bootshaus, do którego zaprasza kolegów po fachu, by wymienić takie gwiazdy jak Steve Aoki to David Guetta to Felix Jaehn czy Headhunterz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze