Global Lista - wygraj bilety na koncert Ellie Goulding, Davida Guetty i innych!

i

Autor: fot. Bulls bilety na exit festival 2016 w serbii

Global Lista - wygraj bilety na koncert Ellie Goulding, Davida Guetty i innych!

2016-07-02 15:15

Ellie Goudling, David Guetta, Wiz Khalifa, Hurts i inni - zobacz ich na żywo! Weź udział w konkursie w Global Liście i wygraj bilety na Exit Festiwal w Serbii. To doskonały pomysł na spędzenie wakacji! Szczegóły na ESKA.pl

Ellie Goudling, David Guetta, Wiz Khalifa, Hurts - bilety na Exit Festival 2016 w Serbii umożliwią Wam zobaczenie ich na żywo! Możecie je wygrać w Global Liście w Radiu ESKA! Co trzeba zrobić? Zasady konkursu są banalnie proste, a niezapomniane wakacje z udziałem największych gwiazd są w Waszym zasięgu. Wystarczy, że na stronie programu >>> GLOBAL LISTA <<< napiszecie Michałowi Celedzie: "którego z festiwalowych artystów chcesz zobaczyć najbardziej i dlaczego?". A później wystarczy czekać na telefon. Rozwiązanie już w niedzielę, 3 lipca 2016 roku od godziny 17:00 w Global Liście!

Global Lista - bilety na Exit Festival

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie Global Listy? Mamy dla Was 5 mocnych powodów: 

  1. To doskonała szansa, by zobaczyć największe gwiazdy! Na przykład: autora piosenki na Euro 2016 - Davida Guette, twórczyni muzycznego motywu do filmu 50 Twarzy Greya - Ellie Goulding oraz m.in. jednego z najpopularniejszych obecnie raperów - Wiz Khalife. Oprócz nich na scenie zobaczyć możecie: Bastille, Robina Schulza, Lost Frequencies, Nicky Romero czy m.in. Stormzy. 
  2. Jesteście fanami muzyki na żywo? Na własne ucho możecie usłyszeć takie wykonania na Exit Festival w Serbii! 
  3. Być może któraś z gwiazd zaśpiewa przedpremierowy - jeszcze nieznany kawałek? To coś dla fanów nowości muzycznych 2016 od ulubionych artystów!
  4. Nie macie pomysłu na wakacje? Wygrana biletów umożliwi Wam spędzenie wolnego czasu w naprawdę dobry sposób! 
  5. Warto wziąć udział w konkursie, bo czekają Was niezapomniane przeżycia i w przyszłości gwarantowane miłe wspomnienia! Pamiętajcie, że trzeba mieć ukończone 18 lat oraz ważny paszport i dowód osobisty. Życzymy powodzenia!