Global Lista: TOP3 hitów na koniec czerwca 2013 roku na Eska.pl! To one będą bujać nas w wakacje? [VIDEO]

2013-06-30 22:00

Kolejne notowanie Global Listy za nami. Na koniec czerwca 2013 roku na podium Eskowej listy przebojów znalazły się topowe hity na wakacje 2013 roku. Jaki kawałek może pochwalić się tytułem najlepszego? Zobacz pierwszą trójkę Global Listy już teraz na Eska.pl i baw się razem z nami!

Na samym szczycie Global Listy 30 czerwca witamy największe hity na wakacje 2013. Numer jeden notowania to Blurred Lines - Robina Thicke ft. T.I & Pharella. Przebój obronił swoją pozycję z poprzedniego tygodnia nie dając szans innym na awans. Kto może pochwalić się srebrnym medalem? Tu także bez zmian.

W Global Liście bezsprzecznie króluje Pharrell Williams, którego możemy usłyszeć w notowanym na drugiej pozycji Get Lucky od Daft Punk. Ostatni na podium podobnie jak tydzień temu są Macklemore i Ryan Lewis w towarzystwie Raya Daltona z ich Can't Hold Us.

>>> Parachute - Timomatic w propozycjach Global Listy! Będzie hit jak w Australii? Zobacz teledysk [VIDEO]

Kto będzie królował w GL w pierwszy lipcowym notowaniu? O tym przekonamy się już 7 lipca 2013 roku. Startujemy od 17.00 na antenie Radia ESKA i na Eska.pl. Do usłyszenia i kliknięcia ;).


Zobacz Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharell!
Zobacz Get Lucky - Daft Punk ft. Pharrell Williams!
Zobacz Can't Hold Us - Macklemore & Ryan Lewis ft. Ray Dalton!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze