Global Lista: Tiesto - Wasted ft. Matthew Koma to nowość. Które miejsce? Sprawdź i zobacz klip [VIDEO]

2014-06-22 19:30

Tiesto z Wasted ft. Matthew Koma witamy po raz pierwszy w Global Liście 22.06.2014r. i z tej okazji na ESKA.pl serwujemy teledysk do Wasted prosto z YouTube. Na którym miejscu debiutuje nowa piosenka Tiesto z 2014 roku na Eskowej liście przebojów i czy teledysk w stylu lat 60. pomoże jej zdobyć szczyt notowania? Sprawdźcie teraz!

Tiesto Wasted z Matthew Koma mamy dla Was w Global Liście 22.06.2014r. jako nowość. Nowa piosenka Tiesto rozbrzmiała na antenie Radia ESKA w globalnej liście przebojów z 34. miejsca. Wasted od Tiesto to singiel promujący jego nową płytę zatytułowaną A Town Called Paradise. Krążek zaliczył swoją premierę na polskim rynku 17 czerwca 2014 roku.

Pisząc o kawałku warto zwrócić uwagę na teledysk do Wasted od Tiesto. Kolorowy klip z pewnością pomoże wypromować numer na hit i pozwoli zaliczyć awans w Global Liście Radia ESKA w kolejnych tygodniach notowania.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Wideo do Wasted spodoba się przede wszystkim 'bad girls' - to właśnie one są głównymi bohaterkami nagrania. Całość osadzona została w klimacie lat 60. - perfekcyjne i ułożone gospodynie domowe też lubią zaszaleć ;).

Na Global Listę zapraszamy w każdą niedzielę. Gramy dla Was największe przeboje z całego świata zawsze od 17.00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE