GLOBAL LISTA. OMG Ushera i Will.I.Ama w Instytucie Pamięci Muzyczej GL [VIDEO, YOUTUBE]

2013-05-12 20:00

Dziś w Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy przypominamy wielki przebój Ushera i Will.I.Ama OMG. Piosenka była mega hitem w roku 2010. Czy jeszcze pamiętacie ten kawałek? Zobacz teledysk OMG na Eska.pl. 

 OMG Ushera i Will.I.Ama to dzisiejsza propozycja w Instytucie Pamięci Muzycznej. Piosenka zdobyła olbrzymią popularność w roku 2010. Kawałek podbił listy przebojów na całym świecie. Australia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone czy Nowa Zelandia, to tylko niektóre kraje, w których piosenka przez wiele tygodni gościła na pierwszych miejscach list przebojów. Utwór OMG został uznany w Stanach Zjednoczonych jako najlepiej sprzedający się singiel w 2010 roku. Usher i Will.I. Am wielokrotnie wykonywali OMG na żywo, między innymi w jednym z odcinków amerykańskiej edycji programu Idol. 

>>>GLOBAL LISTA

Global Lista to lista przebojów najpopularniejszych hitów z całego świata. Oprócz nowych kamy także najlepsze starsze utwory. Jednym z nich jest właśnie OMG Ushera i Will.I.Ama. Zobacz teledysk na Eska.pl. 

Zobacz OMG - Usher i Will.I.Am Nie czytałeś jeszcze?

X Factor 3 - sprawdź, kto odpadł z programu! 

EP


Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze