Mark Ronson ft. Brun Mars - Uptown Funk

i

Autor: fot. okładka singla Mark Ronson ft. Brun Mars - Uptown Funk

Global Lista Nowość: Mark Ronson ft. Bruno Mars - Uptown Funk [VIDEO]

2014-12-21 20:27

Mark Ronson ft. Bruno Mars - Uptown Funk to nowość w Global Liście w niedzielę 21.12.2014. Posłuchaj efektu współpracy angielskiego producenta z amerykańskim wokalistą już teraz na ESKA.pl

Mark Ronson ft. Bruno Mars - Uptown Funk to nowość w Global Liście Radia ESKA w niedzielę 21.12.2014. Za granicą singiel osiągnął szczyty list przebojów. Jak radzi sobie w Polsce? Efekt współpracy angielskiego producenta z popularnym amerykańskim wokalistą debiutuje na 17. miejscu Global Listy. Posłuchaj tego kawałka już teraz na ESKA.pl.

Uptown Funk główny singiel zapowiadający czwartą płytę Marka Ronsona. Premiera krążka ma się odbyć w 2015 roku. Póki co piosenka z wokalem Bruno Marsa dała producentowi po raz pierwszy miejsce w amerykańskim top 10 w roli artysty. Jednocześnie jest to trzeci utwór (po Rehab Amy Winehouse i Locked Out of Heaven Bruno Marsa) wyprodukowany przez Ronsona, który trafił do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych singli w Stanach Zjednoczonych.

Z kolei dla Bruno Marsa jest to jedenasta piosenka w top 5 prestiżowej listy Billboard Hot 100, dzięki czemu artysta wyprzedził Katy Perry i Rihannę, którym ta sztyka udała się z 10 piosenkami.

Mark Ronson ft. Brun Mars - Uptown Funk