Galantis

i

Autor: print screen YouTube Galantis Runaway (U & I)

Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]

2015-02-01 19:10

Global Lista Nowość: tym razem w globalnym notowaniu listy przebojów Radia ESKA usłyszeliśmy debiut skandynawskiej grupy Galantis. Piosenka Runaway (U & I) zadebiutowała w 157 notowaniu Global Listy z 1 lutego 2015 roku. Już teraz możecie zobaczyć teledysk do utworu Runaway (U & I) na ESKA.pl. Ostrzegamy przed kocimi mordkami ;) 

W Global Liście Radia Eska z 1 lutego 2015 usłyszeliśmy nowość w postaci utworu Runaway (U & I) grupy Galantis. Piosenka wylądowała na 28 miejscu 157 notowania listy globalnych hitów. Tymczasem już teraz możecie obejrzeć teledysk do piosenki Runaway (U & I). Znakiem rozpoznawczym grupy Galantis jest... kocia mordka z kosmicznymi wstawkami zamiast twarzy. O co chodzi? Przekonacie się odpalając teledysk poniżej tego artykułu. Zarówno klip jak i sam utwór przypadnie do gustu wszystkich fanów muzyki elektronicznej. 

>>>Grammy 2015: Sam Smith odda nagrodę Beyonce?

>>>Imagine Dragons w Polsce: kiedy i gdzie? Sprawdź szczegóły!

Galantis to pochodzący ze Szwecji duet, w którego skład wchodzą: Christian Bloodshy Karlsson oraz Linus Eklow znany pod pseudonimem Style of Eye. Zespół na rynku muzycznym funkcjonuje od 2012 roku. Muzyka, którą tworzą to house progresywny i szeroko pojmowana muzyka elektroniczna. Christian ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Britney Spears, Madonna, Kylie Minogue, Katy Perry czy Jennifer Lopez. Teraz warto zwrócić uwagę na ich autorką produkcję. Utwór Runaway (U & I) znajdziecie poniżej. 

deri