Global Lista: kto na podium? Zobacz TOP3 globalnych hitów już teraz na ESKA.pl! Blurred Lines w dół [VIDEO]

2013-08-18 22:00

Kolejne notowanie Global Listy za nami. Kto wylądował na podium 18 sierpnia 2013 roku? Tutaj duuuże zmiany. Jaki hit awansował do TOP3 o 6 oczek? Kto spada, a kto króluje na szczycie GL? Sprawdź najlepsze globalne hity Radia ESKA już teraz!

Hity Radia ESKA szaleją w Global Liście 18 sierpnia 2013 roku. Kto stanął na podium w nowym notowaniu? Ku zaskoczeniu słuchaczy wakacyjny przebój 2013, czyli Blurred Lines od Robina Thicke z T.I. i Pharrellem Williamsem, nie wylądowało tym razem na pierwszym miejscu. Szczyt podium to awans Avicii w towarzystwie Aloe Blacca i ich Wake Me Up o jedno oczko.

W GL sukcesem może pochwalić się też Miley Cyrus i jej We Can't Stop. Skok z 8 miejsca na 2 robi wrażenie. Wspomniane wcześniej Blurred Lines spada o dwie pozycje i 18 sierpnia 2013 roku zgarnia brązowy medal Eskowej listy przebojów.

>>> Right Here - Rudimental ft. Foxes to nowość muzyczna w nowej Global Liście! Które miejsce? Zobacz [VIDEO]


Jak podium Global Listy będzie wyglądać za tydzień? Tego dowiemy się słuchając Radio ESKA od 17.00 już 25 sierpnia 2013 roku + nie zapominamy o klikaniu ESKA.pl, gdzie zawsze czekają na Was teledyski globalnych hiciorów. Do zo!


Zobacz Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell!
Zobacz We Can't Stop - Miley Cyrus!
Zobacz Wake Me Up - Avicii ft. Aloe Blacc, nowy numer 1!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze