Global Lista: Comeback Ella Eyre to nowość na początek października. Powrót na listę z kolejnym hitem? [VIDEO]

2014-10-05 21:25

Teledysk do Comeback Ella Eyre mamy dla Was na ESKA.pl z okazji debiutuje piosenki jako nowości w Global Liście Radia ESKA w pierwszy weekend października. W klipie groźna Ella niszczy dom ex-chłopaka. Czy namiesza i na naszej liście przebojów rozkładając na łopatki inne hity? Sprawdźcie nowość Global Listy z 5 października 2014r. już teraz!

Ella Eyre Comeback jako nowość w Global Liście Radia ESKA debiutuje na 17. miejscu na początku października 2014 roku. Z tej okazji teledysk do Comeback Ella Eyre mamy dla Was na ESKA.pl. Oglądając klip zastanawiamy się nad jednym... Czy wokalistka bezwzględnie rozniesie inne hity z naszej listy przebojów, tak jak w nagraniu rozprawia się z domem swojego ex-chłoptasia?

Jeśli tak, to 1. miejsce dla Comeback w Global Liście ma murowane ;). Comeback to drugi singiel piosenkarki z jej debiutanckiej płyty zatytułowanej Feline. Krążek ma ukazać się 28 lutego 2015 roku.

Comeback Ella Eyre w Global Liście
równa się także powrót artystki do notowania z kolejnym hitem. Wcześniej gościł w nim jej numer Deeper.

>>> 5 nietypowych metod na wydanie płyty - zobacz, kto i jak zaskoczył fanów!


Na Global Listę zapraszamy w każdą niedzielę od 17.00. Gramy dla Was hity z całego świata. Do usłyszenia i kliknięcia za tydzień.