Global Lista: Calvin Harris - Blame ft. John Newman to nowość muzyczna 2014 na jesień prosto z UK! [VIDEO]

2014-09-14 21:30

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście Radia ESKA 14 września reprezentuje nowa piosenka Calvina Harrisa z Johnem Newmanem zatytułowana Blame. Kolejny singiel Calvina Harrisa na 2014 rok debiutuje na naszej liście przebojów na wysokim miejscu. O jakiej pozycji mowa? Sprawdź, zobacz teledysk do Blame i przekonaj się, czy mamy nowy hit z Wysp!

Nowości muzyczne 2014 znajdziecie oczywiście w każdym notowaniu Global Listy Radia ESKA, w tym i z 14 września. W drugi weekend miesiąca na naszą listę przebojów wkracza nowa piosenka Calvina Harrisa i Johna Newmana zatytułowana Blame.

Kolejny na 2014 rok singiel Calvina Harrisa wbrew pozorom najlepiej radzi sobie nie na Wyspach, a w Belgii - to właśnie tam jest absolutnym numerem jeden po premierze z 5 września. GL wita Blame także na wysokiej, bo 11. pozycji.

Blame to następny przedsmak z nowej, czwartej płyty Calvina Harrisa. Wcześniej krążek zapowiadał numer Summer. Wciąż nie wiadomo, jaki tytuł ma album i kiedy jego premiera. Wielu fanów brytyjskiego DJ-a jest jednak pewna, że na longlplay'u nie zabraknie duetów ich ulubieńca z innymi artystami. Potwierdzać ma to właśnie gościny występ Johna Newmana w Blame.

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!

Jak Blame od Calvina Harrisa i Johna Newmana będzie radzić sobie w Global Liście? Słuchajcie listy przebojów Radia ESKA w każdą niedzielę od 17.00.