Giorgio Moroder ft. Britney Spears - Tom's Diner: piosenka już jest. Posłuchajcie, jak Brit śpiewa Suzanne Vegę [AUDIO]

2015-04-27 15:31
Britney Spears
Autor: fot. Bulls Britney Spears

Britney Spears Tom's Diner śpiewa za sprawą Giorgio Morodera a efekt końcowy do posłuchania oczywiście na ESKA.pl. Wspólna piosenka Britney Spears i Giorgio Morodera to odświeżona wersja hitu z lat 80. od Suzanne Vege. Porównajcie wykonanie z oryginałem i sprawdźcie, czy do duetu Britney Spears i Giorgio Moroder powstanie teledysk!

Spragnieni nowych piosenek Britney Spears? Giorgio Moroder nadciąga z odsieczą i ma dla Was Tom's Diner od Britney Spears. Wspólna piosenka Britney Spears i Giorgio Morodera przeciekła do sieci jeszcze przed premierą płyty DJ-a zatytułowanej Deja vu - krążek w sprzedaży od 12 czerwca 2015 roku. Czym zaskakuje audio Tom's Diner w wykonaniu Britney Spears? Utwór to odświeżona wersja przeboju z lat 80. śpiewanego przez Suzanne Vegę. Delikatne, taneczne bity i zdaniem samego producenta naturalny, surowy wokal Brit to dwie cechy charakteryzujące nagranie.

Brzmi on naturalnie. Dla kogoś, kto usłyszy efekt naszej pracy po raz pierwszy, wyda mu się on naprawdę interesujący. (...)  nie potrafilibyście stwierdzić z miejsca, że to akurat Britney Spears, ponieważ jej wokal brzmi tam naprawdę bardzo dobrze - powiedział Giorgio Moroder o coverze Tom's Diner w wykonaniu Brit w wywiadzie dla Yahoo.com.

>> Bayern - Borussia: gdzie oglądać Puchar Niemiec 2015 na żywo? Transmisja TV i streamy online

Czy do Tom's Diner Giorgio Moroder ft. Britney Spears powstanie teledysk? Tego jeszcze nie wiadomo. Na razie singlami promujący płytę DJ-a na 2015 rok są numery Right Here, Right Now z Kylie Minogue i tytułowe Deja vu śpiewane przez Się.

A tak brzmi oryginalna wersja piosenki śpiewana akustycznie:

JB

Najnowsze