Gibbs i Opał wjechali na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA! Drive numerem 1 w Polsce

i

Autor: MAX GRONKOWSKI / GORĄCA 20 RADIA ESKA Gibbs i Opał wjechali na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA! "Drive" numerem 1 w Polsce

NUMER 1 W POLSCE

Gibbs i Opał zaparkowali z hitem "Drive" na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA!

2024-06-28 19:52

"Drive" drugi tydzień z rzędu najpopularniejszym hitem w Polsce. Gibbs i Opał za sprawą Waszych głosów na ESKA.pl królują w Gorącej 20 Radia ESKA. Pokonali wielki hit "In My Bones" od Lost Frequencies, a także "Co ja robię tu" od Lanberry.

Spis treści

  1. Gorąca 20 Radia ESKA: #1. Gibbs & Opał - Drive

Sześć spadków, dziesięć awansów, dwie nowości i dwa utwory bez zmian - to statystyka ostatniego, czerwcowego zestawienia Gorącej 20 Radia ESKA. Z notowania wypadła Doda z hitem "Nie żałuję", a także opuścił ścisłą dwudziestkę Teddy Swims z hitem "The Door". Za to wprowadziliście do notowania Madison Beer i jej "Make You Mine", a także Marka Ambora i utwór "Belong Together". 

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Spadek z miejsca drugiego na miejsce ósme zaliczyli Jaxomy i Agatino Romero z potencjalnym hitem lata "Pedro". Bolesny spadek zaliczyła też grupa Imagine Dragons z miejsca trzeciego na miejsce piąte. Za to z miejsca dziesiątego praktycznie na końcu stawki znalazł się David Guetta ze swoim "Don't Wanna Wait". 

Tak działają Hity na czasie! Zobacz, jak powstawała nowa kampania Radia ESKA

Sporo nowych kawałków walczy o wasze głosy. W propozycjach pojawiły się potencjalne hity lata 2024, takie jak "Lonely Days" od Safri Duo, "The Imaginaba" od Alvaro Solera, czy wakacyjne "Barcelona" od Alana Walkera. Coś czujemy, że szczególnie ten ostatni kawałek wkrótce znajdzie się w ścisłej czołówce.

Gorąca 20 Radia ESKA: #1. Gibbs & Opał - Drive

Stare hity ESKI, o których zapomnieliście! Lubicie je do dzisiaj

Listen on Spreaker.