Gia Koka - Polka z wielkim muzycznym sercem. Cry Baby stworzone z gwiazdą megahitu!

2020-09-22 14:48 Rafał Wróblewski
Gia Koka - Polka z wielkim muzycznym sercem. Cry Baby stworzone z gwiazdą wielkiego hitu!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Gia Koka - Polka z wielkim muzycznym sercem. Cry Baby stworzone z gwiazdą wielkiego hitu!

Pochodząca z Polski wokalistka i kompozytorka Gia Koka stworzyła singiel Cry Baby z gościnnym udziałem producenta o pseudonimie gnash. Czy to hit jesieni 2020? Posłuchajcie i oceńcie już teraz - na ESKA.pl.

Gia Koka - wokalistka i kompozytorka, która urodziła się w Polsce, a wychowała w Holandii. Do tej pory jej katalog liczy zgromadził imponującą liczbę przekraczającą miliard streamów. Artystka zyskała rozgłos za sprawą singla Not Going Home z DVBBS, który trafił do Billboard Too 20 Hot Dance Charts oraz Top 10 Canadian Airplay Charts, a także pokrył się kilka razy platyną w Kanadzie. Kolejne sukcesy to Crazy z Lost Frequencies & Zonderling oraz 2 Hearts z Samem Feldtem i Sigmą, a także Say A Little Prayer, Brooksa.

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Cry Baby - o czym jest piosenka Gia Koka?

O najnowszym utworze Gia mówi: - Chciałam stworzyć perfekcyjną piosenkę o rozstaniu, która doda siły wszystkim przechodzącym przez ten trudny czas, jak również skłoni ich do tańca. Utwór jest zadziorny, zabawny, seksowny, każdy może znaleźć w nim coś dla siebie. Byłam bardzo podekscytowana, że gnash zgodził się pracować ze mną, bo dzięki niemu utwór wzniósł się na znacznie lepszy poziom. 

gnash debiutował w 2016 utworem i hate u, i love u, który spędził aż 39 tygodni w zestawieniu Billboard Hot 100, Artysta wydał pięć EP-ek: u, me, us, if oraz we. W Crybaby pochodzący z LA producent wspólnie z Gią zastanawia się nad tym, co jest tak naprawdę najważniejsze w życiu:

Od czasu do czasu każdy ma prawo sobie popłakać, ale musimy też pamiętać, by nie narzekać w sposób bezproduktywny. Czasami za bardzo pogrążamy się w tęsknocie za drugim człowiekiem, a to nam zżera całe życie. Potrzebujemy więc piosenek, które dodadzą nam siły, pewności siebie i sprawią, że szybciej zaczniemy dostrzegać pozytywne strony sytuacji – opowiada gnash.

Cry Baby - piosenka

Cry Baby to świetne połączenie dance’u i popu, które zawiera niezwykle potrzebny pozytywny przekaz. To propozycja dla każdego, kto potrzebuje nowego rozdziału w życiu. Czy będzie hitem jesieni 2020? Możecie zdecydować o tym, głosując na utwór w Gorącej 20 Radia ESKA.

Najnowsze